חפש את המטמון יובל המבולבל

חפש את המטמון יובל המבולבל

מדי שנה, עולים בחנוכה מופעים חדשים. מדובר בהצגות ומופעים שונים לילדים, בין אם מדובר בילדים בגנים ובין אם מדובר על בבתי ספר יסודיים. המנהג הזה קיים כבר עשרות שנים ונדמה שכולם נהנים ממנו.

ההורים נהנים מהאפשרות לקחת את הילדים שלהם למופעים שונים, מה שלא תמיד מתאפשר להם בזמן תקופת הלימודים/העבודה, הילדים נהנים כמובן מאפשרות ליהנות ממופעים שונים ומגוונים, ואין צורך לומר שהבמאים והשחקנים נהנים מאפשרות לעלות מופעים בצורה מסודרת ומאורגנת, כשיש להם קהל אשר תמיד שמח לראות אותם.

אחת הדוגמאות לכך הוא יובל שם טוב, הרי הוא יובל המבולבל שמעלה מדי שנה בחנוכה מופעים שונים לילדים וזוכה להצלחה גדולה. המופעים שלו רצים בכל רחבי הארץ ומגיעים אליהם עשרות אלפי ילדים קטנים, אשר לא פעם גורמים להורים שלהם לחזור איתם שוב ושוב אל אותו מופיע. מדובר באחת מהדמויות הכי אהובות על ילדים, בין אם זה בגלל המקוריות והיצירתיות שהוא מציג, ובין אם זה בגלל היחס המיוחד שהוא יודע לתת לכל ילד. כמובן מה שעוזר לו, זו העובדה שהוא פועל בתחום זה במשך שנים ארוכות ויודע מה הילדים אוהבים, יודע מה ההורים מחפשים, ומן הסתם, הוא יודע כיצד לייצר את זה.

בחנוכה הקרוב, חנוכה 19, יעלה יובל עם מופע חדש "חפש את המטמון יובל המבולבל", אשר גם הוא סביר להניח יצליח מאוד, גם הוא ירוץ באולמות השונים ברחבי הארץ וימשוך אליו אלפי ילדים נלהבים אשר ירצו לראות אותו שוב ושוב.

המופע הזה הוא ייחודי, מאחר ומלבד יובל יהיו בו משתתפים נוספים, כולל מיכל ינאי שהיתה ועודנה כוכבת ילדים גדולה. המופע הוא למעשה סוג של מחזה, מופע מוזיקלי שכולל עלילה אשר מתאימה כמובן לילדים, וצריך לומר שגם משתתפים בו ילדים. כמו כל המופעים שהעלה יובל בעבר, גם פה, מלבד בימוי ומשחק מושקע, הרי שעל הבמה תהיה תפאורה מיוחדת ומושקעת, מהסוג שמושכת את העין וגורמת לכל מי שצופה במחזה, להרגיש שהוא נמצא במקום אחר, אולי אפילו בהוליווד, כמו שהילדים חולמים.

עוד מידע תוכלו למצוא גם בכתובת https://www.kzat-tarbut.com/

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »
Blogging
makub

איך להשיג היתר בניה לבריכה?

רבים מבקשים להקים בחצר הפרטית בריכה לשימוש אישי ולטובת המשפחה. הסיבות לכך מגוונות וכוללות, בין היתר, את הרצון ליהנות ממנה במסגרת משפחתית, עם חברים כולל

קרא עוד »
הדפסת תלת מימד
בית וגינה
makub

הדפסת תלת מימד – כל מה שצריך לדעת

הדפסת תלת מימד הינה טכנולוגיה חדשנית, יחסית, המאפשר לייצור דגמים תלת ממדיים היישר מתוך המחשב. ההדפסה הינה רב שכבתית כאשר הייצור נעשה בתהליך של הדפסת

קרא עוד »