מה חשוב לקחת בחשבון כאשר קונים נעל ריצה לנשים

אחד מהפעולות האהובות על הישראלים ובמיוחד על נשים הוא ריצה, בים, בטבע, בחדר כושר ופשוט כמה שיותר. על מנת לרוץ באופן בריא, מהיר והכי טוב עבורכם יש לקנות נעלי ריצה מקצועיות. אין ספק שקניית נעל טובה יכולה להיות לא פשוטה, לכן במאמר הקרוב ניתן לכם כמה טיפים כיצד לדעת כיצד לקנות נעלי ריצה לנשים. 

בדקו לפני קנייה

נעלי ריצה הן משהו שלא קונים רק לפי המלצות מחבר, כי יכול להיות שלפי מבנה הרגל שלו נעל מסוימת תהיה לו טובה ולכם בכלל לא. לכן תמיד לפני קניית הנעל, כנסו לחנות, מדדו כמה נעליים, תראו איזה נעל הכי מתאימה עבורכם ורק אותה תקנו.

במהלך הבדיקה תבדקו את הנעל היטב, תראו שהיא מחזיקה לכם את הרגל כמו שצריך, שלא יקרה מצב שתיפלו במהלך הריצה ושתשמרו על בריאותכם.  

סוליה וריפוד בנעל

אחד הדברים הכי חשובים לבדוק כאשר קונים נעל בכלל ונעל ריצה בפרט הוא עניין של הסוליה והריפוד. הקשת הפנימית של הרגל תומכת לבלימת זעזועים מן האדמה במן הליכה וריצה, לכן נעלי ריצה שיש להם בולמי זעזועים יוכלו לעזור לכם לבצע את פעולת הריצה בצורה בריאה וטובה יותר.

לגבי סוליית הנעל תבדקו שיש מרחק קל מן האדמה, ניתן שיהיה לה עלייה קלה ושלא תהיה צמוד מדי לאדמה, אך מן הצד השני גם שלא תהיה באוויר יותר מדי, מה שעלול להקשות עליהם ללכת אתה לאורך זמן רב.

היזהרו מזיופים

נעליים טובות הן כאלה שנעשות על ידי החברות הגדולות ביותר, סקוניק, נייק נעלי אדידס ועוד חברות רבות וטובות. חברות אלה משקיעות בפיתוח ובייצור לאורך כל השלבים. מתבססות על טכנולוגיות מתקדמות, כל הזמן דואגות לפתח ולשפר את הדגמים שלהן משנה לשנה. החברות הללו עובדות הרבה בשיטה של הפקת לקחים, בודקות יחד עם הלקוחות שלהם את הנעליים וכך יודעות איך לשפר כל הזמן.

יחד עם זאת יש חברות שמנסות לזייף את נעלי הריצה ועושות נעליים שנראות דומות אך בפועל הן שונות מאוד ולא בריאות כלל לרגליים שלנו.