כיצד משתמשים בחרוזים אנאליים

חרוזים אנאליים מספקים לנשים וגברים עונג נוסף דרך פתח מיוחד מאד והוא פי הטבעת. החדרה של אביזר מין אל פי הטבעת תספק אורגזמות נפלאות כי הרי גם לגברים וגם לנשים יש לא מעט נקודות מגרות ואגרונומיות באזור זה. מין שרוצה להתנסות במין אנאלי – יכול לבחור חרוזים אנאליים אותם אפשר לבחור קטלוג של חנויות סקס. אבל כיצד משתמשים בחרוזים? ואיזה סוגים יש למתחילים? הנה המידע הנחוץ: 

אם נראה להם שתוכלו לקבל יותר עונג בזמן עינוג עצמי או הדדי ובאמצעות מוצר להחדרה אנאלית, כדאי כבר עכשיו להתנסות ולבחור חרוזים אנאליים מקצועיים ובטוחים. מוצר כזה  אשר נועד בדיוק למטרה זאת מספק החדרה הדרגתית אל פי הטבעת תוך יכולת שליפה מהירה. לכן רבים בוחרים להשתמש באביזר מין אנאלי ולא בחפץ מאולתר. 

אופן השימוש

בכול הנוגע לאופן השימוש חשוב בתחילה לבחור חרוזים מסיליקון רפואי עבור מתחילים. חרוזים כאלה מאפשרים החדרה נעימה – רצוי להשתמש גם בחומר סיכה כדי לסכך את הפעולה – וגם הדרגתיות כדי לחוש מתי מדובר בעונג ומתי יש להפסיק את ההחדרה. בכול מקרה, כדאי להכנס לאתר של חנויות מין ולנסות מוצר אחד לפחות שנועד עבור חדירה אנאלית. 

סוגים של חרוזים אנאליים

אם תכנסו לחנות סקס תמצאו מגוון רחב של חרוזים אנאליים שהפופולאריים ביניהם הם חרוזי סיליקון רפואי. בחרו צעצועי מין שאפשר להחדיר אל הרקטום באיטיות והדרגה ואפשר לשלוף בקלות בעת הצורך. את ההתנסות כדאי להתחיל לבד ולאחר מכן לשתף את בן או בת הזוג בהתנסות. באמצעות בחירת מוצר מתאים וצבירת ניסיון תוכלו עם הזמן להגביר עוד ועוד את עוצמות העונג ולהנות מחיי מין מושלמים!