הדלקת דוד – כל השיטות מרחוק

הטכנולוגיה של בית חכם מאפשרת כיום לא מעט דברים. אמנם זה רחוק מהחזון האמיתי של חברות הטכנולוגיה. לדבריהם, כל העוזרים במשקי הבית יהיו מיותרים, כאשר רובוט קטן, חכם וידידותי יבצע את כל הפעולות הביתיות יותר מהר, יותר מדויק ועם חיוך תמידי על הפנים וכל זה, בלי להתלונן אף לרגע.

נשמע כמו חלום? אולי, אבל לדעתם זו הולכת להיות המציאות בעתיד הלא רחוק. כיום, אפשר להנות מבית חכם שמאפשר לפעמים חיסכון במקום על ידי תזוזה אוטומטית של רהיטים מתקפלים וגם חלונות.

הכול ניתן לשליטה מהאפליקציה בטלפון. איך זה עובד? כל המכשירים החכמים של הבית מחוברים לאותה אפליקציה וכך הם בעצם מאפשרים הדלקה מרחוק של כל המכשירים, קבלת מידע ועוד.

להדליק את הדוד מרחוק ישנם כמה שיטות, המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

הדלקת דוד מרחוק:

בית חכם רגיל כל המכשירים מחוברים לקו האינטרנט של הבית והכול מנוהל דרך אפליקציה אחת. זה מאפשר קצת הקלה על כל מיני פעולות, אם כי לא ראינו משהו שממש משפר את איכות החיים במידה משמעותית.

לעומת זאת, בכל מה שקשור לדוד שמש, זה אכן משמעותי. הרבה פעמים צריכים מים חמים להתקלח ואין. במקרה הטוב צריך לחכות חצי שעה, במקרה הפחות טוב, יש כמה אנשים שצריכים להתקלח ואז התור לא נגמר. המים החמים, כן.

בגלל זה, שליטה מרחוק בדוד של הבית שלכם, היא נחוצה.

ישנם 2 שיטות עיקריות לבצע את זה. השיטה הראשונה היא על ידי התקנת מכשיר שמתאם את דוד השמש לאינטרנט של הבית וכך אפשר לבצע חיבור ולשלוט בהדלקה ובכיבוי על ידי האפליקציה והאופן השני הוא כאשר אתם מעבירים את כל הבית לבית חכם.