ערסלים לגינה – להרגיש בחו"ל אבל בבית

אחד המצבים האהובים ביותר על הישראלים הוא שהייה בחו"ל ועדיף במקום אקזוטי כמו תאילנד, האיים המלדיביים או בקריביים. האווירה, הנירוונה והרוגע קוסמים לישראלים ולכן הם רוצים לחוות חוויה עוצמתית זו, שוב ושוב.

ליהנות מערסל בגינת הבית 

לא תמיד אפשר להמריא לחו"ל ולכן משתדלים להביא את חו"ל הביתה. הפתרון הוא רכישת ערסל יחיד או ערסל זוגי, מתקינים אותו באופן מהודק ואיתן בין שני עצים חסונים בחצר וכך שוכבים על הערסל, עוצמים את העיניים ומרגישים שנמצאים על אי בודד.

בשנים האחרונות נמכרים בארץ כמויות גדולות מאד של ערסלים, כיוון שכל בני הבית מעוניינים ליהנות מהשקט על הערסל וכך עושים תורנות מי מתנדנד ראשון, מי אחריו וכך הלאה.
מוזמנים לתרשם ממגוון אביזרי קמפינג הכוללים ערסלים וכו' כאן באתר!

סוגים שונים של ערסלים 

קיימים כמה סוגים של ערסלים, חלקם מיועדים לאדם אחר ומקצתם לשני אנשים. כאשר רוכשים ערסל שכיבה מבד יש לוודא שמדובר במוצר בטיב מעולה אשר הוא בעל יכולת להחזיק אדם, עד משקל גוף מסוים. יש להתקין את הערסל בהתאם להוראות היצרן בין שני עצים אשר הגזעים שלהם יציבים וחזקים דיים למטרה זו.

כמו כן קיימים ערסלים ביתיים יותר אשר מיוצרים מראטן, יש דגמים לאדם אחד ודגמים זוגיים. את הערסלים הללו מחזקים לנקודה בתקרה. יש להקפיד על חיזוק מאסיבי כדי שהערסל לא ייפול חלילה כשיושב עליו אדם. 

אופציה נוספת היא ערסל ממקרמה, מדובר במוצר יפהפה אשר מוסיף יופי רב לכל מקום שבו הוא ממוקם.

כך הישראלים נהנים לשבת על אחד מהערסלים הללו, ליהנות ממשקה טוב, חברים ובני משפחה נפלאים ולהרגיש שהם נמצאים באחד האיים בהם שהו או באחד האיים אשר אליו הם רוצים לטוס בקרוב מעבר לים.
מאות מוצרים לבית ולגינה מחכים לכם באתר 'שטיבאי'!