השתלת שיער dhi – מה זה אומר?

אם אתם מתעניינים אודות השתלת שיער, אתם בוודאי כבר יודעים כי ישנן שתי שיטות עיקריות לבצע את התהליך. אחת השיטות ידועה כשיטת DHI אשר נהוגה במגוון קליניקות, הן בארץ והן בחו"ל. אבל מה זאת השתלת שיער dhi? ומדוע היא נחשבת שיטה פופולארית ומקובלת? כל הפרטים בהמשך. 

מי שאיבד את השיער על ראשו, או מי שחש התדלדלות ענפה של השיער – בוודאי רוצה להחזיר את הדברים לקדמותם וכעת מעוניין בקרקפת מלאה בשיער בריא ונעים למגע. ואכן, אם בעבר מי שהתקרח היה צריך להשלים עם העובדה שאין שיער על ראשו – יוכל כיום להחזיר את הגלגל אחורה, זאת באמצעות השתלת שיער. 

איך עושים השתלת שיערות?

השיטה החכמה, בה משתמשים למשל במרפאתה של דוקטור זריאן, נועדה כדי לקחת שיער בריא וחזק ממקומות מסוימים ופוריים בגוף ולהשתילם על אזורים בקרקפת בהם חלה נשירה ענפה. שיטת השתלה DHI תעזור לרבים להחזיר את הראש למלאות, בעוד שהשיטה שפירושה באנגלית – Direct Hire In plant כוללת שימוש במחט מיוחדת המסייעת להשתיל שתלי שיער – בצורה איכותית ובטוחה. 

השיטה, מלבד היותה המתקדמת ביותר כיום, היא גם כזאת אשר ממלאת את הקרקפת ויוצאת תחושה של מלאות, בעוד שיש צורך על מנת להשתיל שיער ברקמות חיות שיתאימו לאופי הקרקפת. בכך אפשר לשמר את השיער, ולאחר מכן לבצע בחינה מדוקדקת של השערות במעבדה, אותן משמרים וניתן להשתיל על הראש. 

כיום משתמשות בשיטה קליניקות בטורקיה – מה שהופך השתלת שיער בטורקיה לפעולה פופולארית שמאפשרת תהליך מהיר והחלמה מהירה ונוחה בבית מלון איכותי. בשל הטכנולוגיה הייחודית הביטחון והכדאיות – שיטת DHI נחשבת לבין הפופולאריות ביותר להשתלת שיער.

קראו גם על השתלת שיער לנשים.