נוזלים לסיגריה אלקטרונית – כל מה שצריך לדעת

אחד מהיתרונות הגלומים בעישון סיגריה אלקטרונית, הם נוזלי האידוי, אותם ניתן למצוא במגוון טעמים: מנטה, תפוח, אננס ועוד, גם אחוז הניקוטין בנוזל הינו משתנה, כלומר תוכלו למשל לבחור נוזל בטעם אננס, עם רמת ניקוטין נמוכה או גבוהה יותר.

מה צריך לדעת על נוזלים לסיגריות אלקטרוניות?

מכיוון שסיגריה אלקטרונית היא למעשה מכשיר אידוי בו נמצא הנוזל, הרי שאתם שואפים אותו לריאות. לכן חשוב מאוד לרכוש אותם מחברה שמייבאת לארץ לא רק מגוון רב של טעמים, אלא שהם גם יהיו כמה שיותר איכותיים עם כמה שפחות חומרים מזיקים.

כיצד בוחרים את נוזלי האידוי?

חברה המייבאת חומרי מילוי לסיגריה אלקטרונית, עליה להתייחס לכמה פרמטרים: איכות הנוזל, מגוון הטעמים, אלה הם נוזלים שעוברים בדיקות מעבדה על מנת שתוכלו לרכוש אותם ולסמוך בעיניים עצומות שאתם אינכם גורמים לעצמכם לנזקים. 

לא מתפשרים על בריאות ואיכות

לא כדאי להתפתות לנוזלי אידוי במחירים נמוכים במיוחד, הרי בסופו של דבר אתם שואפים אותם לריאות. חפשו חברה המקפידה על איכות הנוזלים, שאכפת לה מלקוחותיה וחוויית העישון שלהם, שאיננה מזלזלת באיכות הן של הסיגריה האלקטרונית והן של נוזלי המילוי.

האם ישנם נוזלים מומלצים?

אי אפשר להמליץ על נוזל מסוים, עניין זה אינדיבידואלי ולכל אחד טעם משלו. מומלץ לפנות לחברה המייבאת סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות ונוזלי אידוי, שגם מציעה לכם לבוא ולטעום מהם, כך תדעו באיזה לבחור.

ישנם נוזלים בטעמי פירות, הם מתקתקים יותר, ויש גם נוזלים בטעם מנטה, קר, אייס, קינוחים ועוד. 

נוזלים בטעם טבק

באותה המידה ניתן לרכוש נוזלי אידוי בטעם טבק, אך לא כזה שאתם מורגלים אליו, אלא עם תמציות כגון שוקולד, וניל, קפה, ההיצע הוא רב. למידע נוסף בנושא נוזלים לסיגריה אלקטרונית