פירוק רכבים במרכז, האם זה משנה למי אפנה?

בכדי לשלוח את הרכב שלכם לפירוק, כדאי מאוד שתבדקו טוב למי אתם מביאים את הרכב שלכם, כך תוכלו לקבל עליו קצת מזומנים לכיס, למרות שבכלל ניסיתם רק להיפטר ממנו.

פירוק רכבים במרכז, האם זה משנה למי אפנה? |

פירוק רכבים ברמת גן נועד לקחת רכבים שהגיעו לסוף דרכם, ולהביא אותם לגריטה או לפירוק לצורך לקיחת חלקים ממנו או אפשרויות החלפה וכו'. כל רכב ובכל זמן ניתן להביא לפירוק ואם כבר אתם מביאים את הרכב שלכם לפירוק, אולי כדאי שעל הדרך גם תקבלו עליו כמה שקלים.

כיום, ישנם חברות רבות שישמחו לקחת ממך את הרכב הישן שלך לצורך פירוק או דברים אחרים וכן, גם תקבלו מהם כמה שקלים גדולים על הרכב המת שלכם וגם, ככה על הדרך, תפטרו מהרכב הישן שרק הפריע לכל השכנים מתחת לבניין.

איך אפשר להרוויח כסף מהרכב הישן? |

הכרטיס שלך לקבלת הרבה מזומנים נוספים, עשוי להיות ממש מעבר לפינה, שכן מכונית שאינך משתמשת בה יותר, יכולה בקלות להיות הכסף שלך בעוד כמה דקות, אם תשכיל לתת אותה לחברה לפירוק רכבים. הנה, בלי מאמץ, גם ניקית את הרחוב מהרכב המכוער שלך שחנה בו, וגם, ככה על הדרך, עשית קצת כסף ממנו.

יש שוק למכוניות משומשות – כן או לא? |

"הטעות הגדולה ביותר שנהגים מבצעים כשיש להם מכונית מיושנת, היא למכור אותה לכל אחד שרוצה אותה או אפילו לחברה לפירוק רכבים. 

דני מחברת קוקו המתמקדת בפירוק רכבים במרכז, אומר בעצמו כך: "כדי למקסם את הפוטנציאל של המכונית הישנה שלכם, ​​עליכם הנהגים, במקום זאת, לפנות לאופציות חלופיות, כזו שתניב לכם תשואה גבוהה יותר ממנו."

מה לעשות עם רכב ישן? |

רוב האנשים הופכים את המכוניות המשומשות העובדות שלהם למזומנים על ידי מכירתם על הסף לקמעונאים. יש הרבה מכוניות משומשות ומושכרות המגיעות לשוק, ולכן מחירי המכוניות המשומשות צללו מעט בחודשים האחרונים, לפי נתוני יצחקי. 

אל תתנו לזה להרתיע אתכם. כפי שדיווחנו לאחרונה, ישנם דברים פשוטים שתוכלו לעשות עם המכונית שלכם, בכדי להשיג עליה הכי הרבה כסף.