מה שונה שטיחים בעבודת יד משטיחים רגילים?

למה בכלל להכניס שטיח לבית?

לשטיחים בבית יש יתרונות רבים. המראה הייחודי שניתן לקבל משטיח מוסיף רבות לעיצוב הכללי של הבית. בנוסף שטיחים מגיעים בצבעים וצורות שונות כך ששטיח יכול להתאים לכל חדר או חלל שרק נרצה. 

שטיחים בעבודת יד.

כל היתרונות שציינו קודם לכן מקבלים תפנית נוספת וחיובית יותר כאשר מדובר על שטיחים לחדרי ילדים מבית סהרה אשר נעשים בעבודת יד. ישנן כמה סיבות אשר עושות את ההבדל הלא קטן משטיח רגיל לעומת שטיח בעבודת יד.

מראה מיוחד ומקורי.

שטחים אשר נעשים בעבודת יד לא מגיעים בצורה תעשייתית וכל שטיח ושטיח מקבל מראה מיוחד ומקורי לעומת השאר. מה שאומר שאת השטיח שלכם במידה ונעשה בעבודת יד לא תמצאו בכל מקום וכתוצאה מכך הבית מקבל מראה מיוחד ומקורי רק לכם.

איכות החומר ממנו עשוי השטיח.

בשטיח אשר נתפר והוכן בעבודת יד מצוי חומרי גלם איכותיים יותר מאשר שטיח רגיל. השטיח הרגיל עלול עם הזמן להיות פרום ובנוסף גם צבע השטיח הולך ודוהה עם הזמן. לעומת שטיח רגיל שטיח בעבודת יד איכותי בהרבה יותר ולכן הצבע אינו דוהה עם השנים ולא מתפורר או נפרם לעולם.

מגיע במידות שתרצו.

לפני שבוחרים בשטיח יש לבדוק את מידות החלל אשר אליו מיועד השטיח. לאחר שהחלל נמדד יהיה קל הרבה יותר לבחור את הגודל הרצוי עבור השטיח. כאשר השטיח נתפר בעבודת יד יהיה ניתן להגיד את המידות מבועד מעוד ולקבל שטיח מתאים לחדר על המילימטר.

למה אתם מחכים?

המראה המיוחד שהבית יקבל, הגודל והצורה האידיאלית עבורכם אין כל צורך להתלבט התשובה ברורה שטיח מבית סהרה שטיחים בעבודות יד איכותי יותר עדיף ומומלץ מאוד מאשר שטיח רגיל .