אופני הרים משומשים – איך לדעת שלא עבדו עליכם

הקנייה הנכונה היא הקנייה המשתלמת ביותר

לא הכל צריך להיות נוצץ וחדש. ממש כמו שקנייה של מכונית משומשת יכולה לחסוך לכם אלפים, כדאי לשקול לקנות אופני הרים משומשים בדיוק מאותה סיבה.

עם זאת, ישנם כמה דברים שכדאי להיות מודעים אליהם. קנייה של מוצר משומש תמיד טומנת בחובה סיכונים. המוכר יכול היה ליסדוק סדק קטן איפשהו בתוך המסגרת שכמעט ולא נראית לעין, והם אינם יכולים להבטיח זאת. המוכר יכול לנסות להרוויח כסף מהיר על אופניים גנובים. כדי לעזור לך להתכונן לרכוש אופני הרים משומשים, הנה הדברים החיוניים של שצריך לזכור במהלך תהליך הקנייה.

  1. איזה אופניים אתה צריך?

האם אתה זקוק לאופני שטח עם נסיעות של 100 מ"מ? אופני שביל 130 מ"מ? אופני נסיעות במורד 200 מ"מ? זיהוי צרכי האופניים שלך יכול להיות מכריע, במיוחד כשכל כך הרבה אופניים טובים נמצאים בשוק היד השנייה בארץ.

מציאת האופניים הנכונים מתחילה בזיהוי סגנון הרכיבה שלך. 

האם אתה אוהב ימים ארוכים על האוכף, או שאתה מדווש רק בירידה מידי פעם? שווה לחשוב גם על ההתקדמות שלך. 

פחמן מול אלומיניום

נראה שבוודאי שהענף התרחק מגלגלים בגודל 26 אינץ ', רובם עוברים למסגרות פחמן. הפחמן נוקשה יותר, מה שמוביל לטיפול מהיר יותר, ובמקרים רבים הוא קל יותר.

עם זאת, יש עדיין לא מעט סיבות לבחור לקנות אופניים עם מסגרת אלומיניום, קראו עוד בנושא. רוב הזמן, זה לא כל כך כבד. זה נותן נסיעה "סלחנית" יותר, מכיוון שהיא לא כל כך נוקשה. בדרך כלל אלומיניום זול יותר, מה שמותיר לך קצת כסף לרכיבים טובים יותר לשפצור האופניין.

גודל גלגל

בדרך כלל, גלגלים בגודל 27.5 אינץ 'מתמודדים במהירות ובאגרסיביות במהירות רבה יותר מאשר 29ers, אך 29ers מעניקים לך יכולת משיכה וגילוב מוגברת, מה שמתרגם לביטחון רב יותר על סלעים ושטח רופף. צמיגים פלוסיים גדלו גם הם בפופולריות מסיבות אלה. אתה מקבל יותר שטח צמיג על סלעים ושורשים, ואת הביטחון שמגיע איתו. עם זאת, הם פחות מתאימים לרכיבה ומירוץ אגרסיביים בגלל דפנות דקיקות יותר ומארז הצמיגים המתקפל בפינות אגרסיביות.

2. היכן ניתן למצוא אופניים משומשים טובים?

חנויות אופניים רבות מתחילות להציע תוכניות למשלוח. הם קונים ומוכרים אופניים משומשים. החיסרון הוא שהם גם רוצים להרוויח כסף, ולא תקבלו את העסקה הטובה ביותר על ידי קנייה או מכירה.