סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם שענד אותן ועל המעמד החברתי שלו. הייתה להן ממש משמעות תרבותית והשתמשו בהן לא מעט בטקסי חיזור. עם השנים השרשראות הפכו להיות מזוהות בעיקר עם נשים כאשר הן מעוניינות להביע אמירה אופנתית וכיום עם ההיצע הרחב בתחום שרשראות לנשים, כל אישה יכולה ליצור לוקים לא פחות ממושלמים.

שרשראות לנשים

מכיוון שכל אישה היא שונה ומכיוון שלכל אישה יש סיפור ייחודי משלה, נשים שונות יבחרו לבטא את עצמן בצורה אחרת וזאת בהתאם לטעם האישי של כל אישה. כיום  מותגי תכשיטים מבינים כי כל  אישה היא עולם ומלואו ועל כן, יהיו לה אפשרויות בחירה רבות בכל הנוגע לשרשראות ותכשיטים בכלל. ניתן למצוא כיום מגוון רחב של שרשראות עם תליונים ותוספות מיוחדות וכל אישה יכולה להרכיב לעצמה את המראה המושלם.

סוגי שרשראות

יש המון שרשראות שעומדות בפני עצמן ולא צריכות תוספות מיוחדות בכדי להתבלט. לעומתן ישנן שרשראות עם תליונים אשר תוספת מיוחד עם תליון רק משדרגת אותן והופכת אותן לעוד יותר ייחודית. בפנדורה יש מגוון רחב של תליונים בכל מיני גדלים, בעיצובים שונים וממתכות שונות. ניתןן למצוא תליונים משובצים באבנים, תליונים אחרם מבונים ומגיעים עם השרשרת עצמה ויש תליונים אשר ניתן להסיר ולהחליף בעת הצורך. המגוון הרחב בתחום מאפשר לשחק ולקום  כל  בוקר מחדש עם אביזר אופנתי מיוחד ומרגש.

כל אישה צריכה לבחור בדיוק את השרשראות שמתאימות לה מבחינת חומרי הגלם שמהם היא  עשויה, האורך של השרשרת, המראה שלה, העיצוב שלה ועוד. בשל ההיצע הגדול כיום בתחום שרשראות ניתן להתאים שרשראות לכל אירוע ומכל סיבה. למידע בנושא אקססוריז לכלה