איך לבחור מפיץ ריח?

מפיצי ריח ממלאים תפקיד חשוב בכל חלל בו הם נמצאים, בין אם מדובר בבית פרטי, אולם הרצאות, מרפאת שיניים, משרד או חנות. הם נועדו לווסת את הריחות שמגיעים מהסביבה ועלולים להיות רעים ודוחים, ולהפיץ ריחות נעימים שיתרמו לנמרצות ולרגיעה בחלל המבוקש. בחירת מפיץ ריח למשרדים / לבתים מהסוג היעיל עשויה לסייע לכם לייעל את העבודה, להגדיל את המכירות,לקבל מחמאות מלקוחות וקולגות. המפיץ צריך להספיק לחלל המבוקש ולכן אין טעם להסתפק במפיץ בודד עבור אולם הרצאות גדול, וכדאי להתייעץ עם נציגים המתמחים בתחום לפני הרכישה, ולאזן בין ההעדפות שלכם לצרכים של החלל בו תתקינו מפיץ ריח, כדי להימנע מטעויות מביכות, כמו ריחות של קוסמטיקאית בחדר כושר.

הכרת מגוון האפשרויות

מפיצי ריח לעסקים ובתים פרטיים פועלים על בסיס חשמלי והמילוי שלהם כולל תמציות ריח לפי בחירת הלקוח. הבחירה צריכה להתבסס על הכרת ריחות רבים ככל האפשר ובחירה במכשיר שזו ניתן יהיה לווסת את עוצמת הריח ולשנות את הניחוח במופץ בקלות ובמהירות. כך תוכלו להגיב לכל שינוי או צורך ברענון מאסיבי במיוחד של המקום, וגם להחליש את העוצמה בהתאם למצב בשטח. כדאי לרכוש מפיצי ריח שקל לתזמן אותם בהתאם לצרכים שלכם והם נכבים מעצמם כאשר הצורך בהם מסתיים. תכונה זו חשובה בעיקר בהקשר של חנות או משרד, שאינם פעילים שבעה ימים בשבוע. 

תכונות נדרשות נוספות

כדאי לרכוש מפיץ ריח רק מחברה אמינה, שמעניקה לכם מפיץ של מותג ידוע ומומלץ בתחום. למפיץ יש גם ערך עיצוי כמובן וחשוב שהוא ישתלב היטב בחלל בו הוא פועל. לפני הרכישה כדאי להגדיר תקציב המיועד לכך ולעמוד בו ולקבל הדרכה מלאה בדבר ההתקנה והתפעול מנציגי החברה המוכרת.