מה מקבלים כשמזמינים שף פרטי עד הבית

בכל הנוגע לעולם קולינארי המתחבר אל אירועים קטנים ופרטיים, כמו גם כאלה אשר מתקיימים בבית – ישנו חיבור מופלא בין שירות שף עד הבית, או שירות של חברת קייטרינג טובה. לבין הצורך של מארגני ארוחות חגיגות, מסיבות ושאר מסיבות: בבית הפרטי.

כיום, יותר ויותר אנשים פרטיים בוחרים לקיים כל חגיגה בבית. החל בהרמת כוסית לרגל השנה החדשה עד לימי הולדת, בר או בת מצווה ואפילו קיומה של חתונה אינטימית וכיפית שמכנסת יחד את החברים ואת בני המשפחה.

אם אתם רוצים להזמין שף פרטי עד הבית, חשוב שתדעו מה תקבלו (בדרך כלל) משפים פרטיים, אשר מכינים ארוחת גורמה בביתכם הפרטי:

אוכל איכותי – מי שיבחר שף פרטי איכותי ומקצועי, יקבל אוכל טוב אשר מוגש לאורחים בביתו הפרטי. באמצעות שילוב מנות מוקפדות ומותאמות לטעמם של הסועדים, אפשר לארגן חגיגה קולינארית מעולה ואיכותית.

מוצרים טריים – שפים מקצועיים כמו באתר https://www.powerchef.co.il/ הם כאלה אשר רוכשים עבור הארוחה את כלל המוצרים הטובים והטריים, כמו גם את חומרי הגלם המשובחים ביותר. המוצרים נרכשים בהתאמה לתפריט ולמנות שיוגשו בסעודה החגיגית.

אווירה נעימה – אין כמו שף פרטי שמגיע לבשל עבורכם כדי לאפשר אווירה יוצאת דופן ונעימה. שפים פרטיים יגיעו לבשל עבור חגיגות של עשרה איש ואף יותר, כמו גם עבור זוג אוהבים, הצעת נישואין, לכבוד ים הולדת, או כל אירוע אחר שדורש מסיבה קטנה ואיכותית.

מלצרים מקצועיים –  במסיבות רבות משתתף מלבד השף הפרטי, צוות מנוסה, אשר כולל מלצרים מיומנים, סומליה או ברמן, ואף צוות מנקים שינקו לאחר המסיבה את כל הלכלוך והפריטים שנותרו מאחור.

שירות אישי וקבלת תשומת לב – כאשר מזמינים שף פרטי ישנו צורך בשירות אישי ובקבלת תשומת לב, אותה לא תמיד מרגישים במסעדה או באולם אירועים. בכך רבים יכולים להתפנק עם אוכל טוב, מנות מוקפדות, שירות אישי וערב שכול כולו מוקדש לאוכל טוב! וכמובן מוקדש עבור מי שמוזמן לאירוע האטרקטיבי והמוקפד הזה.