פליימוביל

השימוש בצעצוע שנקרא "פליימוביל" קיים מאז תחילת המאה ה-19. זה היה ועודנו צעצוע פופולרי עבור ילדים ומבוגרים כאחד וחברות מסחריות רבות עשו שיתופי פעולה עם פליימוביל בגלל הפופולריות של המשחק והן נעזרו בפליימוביל כדרך לשווק את עצמן. 

המותג פליימוביל והצעצועים שלו אפילו מוזכרים בסרטים הוליוודיים. לדוגמה, לסרט הפופולרי "הרפתקאות טינטין" (2011) יש פליימוביל כחלק מהעלילה. הדמויות מהסרט טינטין וחבריו נראות גם בצעצועים של פליימוביל

עולם הפליימוביל הוא עולם מרגש מאוד, במיוחד עבור ילדים. הוא מלא הרפתקאות, כיף ויצירתיות. הצעצועים עשויים מפלסטיק ועמידים מאוד. המשחק נמצא בשימוש על ידי ילדים במדינות שונות בכל רחבי העולם.

איפה אפשר לקנות פליימוביל?

למשחק יש חנות מקוונת בה תוכלו לקנות את הצעצועים והאביזרים הדרושים כדי לשחק בו ויש גם חנויות מקוונות ישראליות בעברית שמוכרות את המשחקים והצעצועים של המותג פליימוביל. הצעצועים והאביזרים של פליימוביל נמכרים במדינות שונות, כך גם בטיולים שלכם בחו"ל תוכלו לקנות צעצועים של פליימוביל וכך אף לאסוף מזכרות מהעולם בדמות של צעצועי פליימוביל.

פליימוביל הוא כאמור מותג צעצועים, אחד ממותגי הצעצועים הגודלים והמוכרים בעולם ויש לחברת פליימוביל מליוני לקוחות ברחבי העולם שנהנים מהמשחקים והצעצועים האיכותיים של פליימוביל שמגיעים במגוון צורות: מכוניות, משאיות פליימוביל, הליקופטרים ועוד מבחר ענק של צעצועי פליימוביל כמו מתנפחים שמהם נהנים המון ילדים ברחבי העולם. 

לפליימוביל, שהוא אחד ממותגי הצעצועים הגדולים בעולם, יש אתר אינטרנט ייעודי משלו, עמוד פייסבוק וערוץ יוטיוב ופליימוביל תמיד דואגים לחדש את הצעצועים שלהם ואת הסדרות האהובות של הצעצועים של פלייבמוביל, כך שתמיד יוצאים משחקים חדשים ופליימוביל דואגת לרענן את היצע המשחקים שלה.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש משחקים של פליימוביל, תוכלו לעשות את זה באתרי אינטרנט בארץ שמוכרים פליימוביל, כך תוכלו לקנות פליימוביל ברכישה נוחה ומהירה אונליין ולקבל את הפליימוביל עד אליכם לבית.