תאורת לד כל היתרונות

לאחרונה ניתן לראות בבתים רבים את נורות הלד, המחליפות את נורות הניאון, שבהן רבים האירו את הבית לנורות לד איכותיות ויפות, אז למה רבים מחליפים את נורות הניאון בנורות הלד?

מהי נורת לד?

חשוב לדעת כי נורת הלד היא מיוחדת מסוגי המנורות האחרות, אשר השתמשו בהן בישראל עד עכשיו, בניגוד למנורות האחרות שיש בהן חוט להט או גז במנורת הלד אין דבר עדין כזה, היא פועלת על ידי זרם חשמלי באמצעות דיודה מיוחדת שהיא רכיב אלקטרוני, הפולטת את האור, וכן האור והצבעים שונים בהתאם לזרם החשמלי, העובר דרך אותה דיודה. דבר זה בהחלט גורם לאנשים להעדיף את המנורות האלו בוודאי על פני המנורות הקודמות, אך חשוב לדעת שזה לא היתרון היחיד שלהן.

כל היתרונות של נורת לד

עמידות– מכיוון שלנורות הלד אין זכוכית שבירה הן יותר עמידות מרוב הנורות האחרות משום, שכאשר הן נופלות הם לא מתפוצצות.  

אורך חיים– חשוב לדעת, שאורך החיים של נורת לד הוא ארוך יותר מנורות אחרות, בעוד שנורת ליבון מספיקה לעד  1,000 שעות אור, לעומת נורת לד מספיקה ל60,000 שעות אור, בנוסף לכך נורת הלד חוסכת בחשמל עד 85 אחוז, ונדלקת מהר יותר מכל הנורות האחרות. 

תאורה מכוונת– בעוד הנורות האחרות יכולות להפיק רק צבעים בודדים, נורת הלד יכולה להפיק מגוון רחב של צבעים. 

ידידותי לסביבה– אם אתם אקולוגיים, ואתם מחפשים נורה שתהיה ידידותית לסביבה, אז הנורה הזו היא בשבילכם, שכן היא לא זקוקה לתחלופה רבה מאד והיא לא פולטת חומרים מזהמים. 

לסיכום: למנורת הלד יש מגוון רחב של יתרונות,(ראו בלינק), ההופכים אותה לשימושית מאוד בעיני ישראלים רבים, המבקשים לשמור על הסביבה ולחסוך כסף. 

קראו עוד על: גופי תאורה לסלון