גריינדרים

כדי לבצע אידוי של הקנאביס או של צמחים אחרים במכשיר וופורייזר, יש לבצע גריסה מהותית של הצמח ולכן קיימת חשיבות רבה לרכישת מכשיר איכותי מהאתר רולינג סטונד שיבצע עבודה מושלמת.

קיימים כמה סוגים של מכשירים בגדלים שונים, המספיקים לכמויות שונות של חומר. עם זאת פעולת הגריסה שנעשית על ידי המכשירים היא זהה. כדי ליהנות מפעולת גריסה איכותית וממכשיר שישרת את הלקוחות לאורך זמן, חשוב לרכוש מכשיר בטיב מעולה המיוצר מעץ, פלסטיק, או מתכת שהוא נחשב המכשיר הנוח והיעיל ביותר לשימוש השוטף.

גריינדרים 

בכל סוג של גריינדרים קיימים שני חלקים, הקערה והמכסה, בכל אחד מהם מותקנות שיניים ובניהן משלבים את הצמחים. בתום שלב זה סוגרים היטב את המכסה ומערבלים כיאות את החומרים כדי לקבל חומר שהוא גרוס היטב. אם תתבצע גריסה טובה פחות והחומרים יהיו חתוכים באופן גס ולא כתושים כהלכה לא יהיה אפשר לבצע אידוי מוצלח.

גם גריסה דקה מדי תוביל לתוצאות טובות פחות. לכן יש לדעת מהו האיזון הנכון ולמדוד את הזמן או לראות את רמת הגריסה הקיימת במכשיר בכל רגע נתון ובהתאם לכך להוציא את החומר מהמכשיר. הקו המנחה הוא שהצורך הוא בין 6-5 סיבובים של הפעלת המכשיר, אך זה תלוי כמובן בכל מכשיר.

עם הזמן והכרת המכשיר הספציפי בביתו של הלקוח, הוא כבר למוד ניסיון ויודע כמה סיבובים לבצע סכל פעם שהוא גורס את הצמחים או את החומרים ומהי הרמה האופטימלית של הגריסה ואליה הוא ישאף תמיד להגיע.

במכשירים רבים קיים בקערה מגש תחתון שמיועד לאיסוף הטריכומות. לאחר שמצטברת בתא זה כמות גדולה שלהן אפשר להשתמש בהן בהליך האידוי. לקוחות רבים מעדיפים לרכוש מכשיר הכולל תא זה כדי ליהנות גם מהטריכומות.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מקום לחתונה קטנה
אירועים
makub

הגבלות על קורונה בחתונות קטנות

הקורונה ממאנת לעזוב את העולם ולאפשר לנו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלנו. אז מה עם חתונות? איך עורכים אירועים? מסתבר שענף האירועים חווה את אחת

קרא עוד »
קופונים ksp
בית וגינה
makub

KSP כבר לא סתם חנות אלקטרוניקה

חנות KSP, היא אחת החנויות המובילות בארץ בתחום המחשבים. ולא רק שהיא בין המובילות, זוהי חנות ששווה לקנות בה.  הרבה מאוד מוצרים איכותיים במחירים בהם

קרא עוד »