5 דברים שלא ידעתם על עדשות מגע

אם אתם מרכיבים משקפיים ואתם תוהים האם כדאי לכם לעבור לעדשות מגע, חשוב מאוד שתדעו שלעדשות מגע יש לא מעט יתרונות. כמובן שיש צורך לבחור את העדשות הנכונות והמתאימות לכם ביותר וזאת בכדי לשמור על העיניים שלכם ולא להגדיל את המספר שלכם. אם אתם תוהים מה אתם צריכים לדעת אודות עדשות מגע טרם אתם מחליטים האם אתם מעוניינים לעבור ממשקפיים להרכבת עדשות או לכל הפחות לשלב בין הרכבת משקפיים לעדשות, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מה חשוב לדעת על עדשות מגע?

הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על עדשות מגע:

  1. 1. עדשות רכות עם הידרוג'ל מותר לשים עד 8 שעות ביום, לעומתן ניתן למצוא כיום עדשות סיליקון הידרוג'ל מהדור החדש הן חדירות לחמצן וניתנות לשימוש כל היום.
  2. 2. חשוב מאוד לדעת כי את העדשות יש להתאים בהתאם לבעיות ראייה שונות. ישנן עדשות מגע עם צילינדר ועדשות מגע מולטיפוקל ששתיהן מעניקות פתרון לראייה חדה גם לקרוב וגם לרחוק, עדשות ספריות שהן עדשות עם נקודות מיקוד בכל הכיוונים אשר מאפשרות ראייה חדה לקוצר ורוחק ראייה, עדשות לקוצר ראייה ועדות לרוחק ראייה. כמו כן, ניתן למצוא כיום עדשות יומיות, עדשות חודשיות ועדשות שנתיות. כל אדם יכול לבחור את העדשות המתאימות לו וחשוב מאוד שאיש מקצוע יתאים לכם את העדשות על מנת שתשמרו על הראייה שלכם.
  3. 3. לאנשים שיש להם מספרים גבוהים עדיף להרכיב עדשות מגע על פני משקפיים וזאת בשל המרחק של משקפיים מהעין.
  4. 4. עדשות מגע ידועות כרלוונטיות עבור הפחתת קוצר ראייה ולא רק לתיקון ראייה.
  5. 5. כיום ישנן עדשות מיוחדות חד פעמיות אשר אושרו על ידי הFDA לילדים וידוע כי הן מפחיתות את התקדמות קוצר הראייה אצל ילדים. מדובר ללא ספק על הפתרון הטוב ביותר לילדים אשר יש להם מספר גבוה כבר מגיל צעיר וזאת בכדי שהמספר שלהם לא יגדל וכן שיהיה להם נוח יותר לראות.>>>למידע נוסף והתאמה של עדשות מגע לחצו על הקישור > https://www.ioptix.co.il/