האם באמת אפשר לקרוא מחשבות?

אם יצא לכם להיות קהל במופע של מנטליסט, לצפות בסרטון בו רואים מנטליסט קורא מחשבות של אדם שפגש רק עכשיו או אפילו רק לשמוע על היכולת הלא מוסברת הזו – אתם לא לבד. מסתובבים בעולם מיליוני אנשים מהרהרים במשמעות החיים ובכוחות על טבעיים. יש מי שמפחד, יש מי שמבטל על הסף ויש מי שמסתקרן ומחפש כל הסבר אפשרי לתופעה. אם אתם פה, אתם כנראה מהסקרנים שמנסים להבין את הקטע. הגעתם למקום הנכון, אנחנו כאן כדי לתת לכם את התשובות שאתם כל כך מחפשים. פשוט תמשיכו לקרוא.

הופעות טלפתיה בזום >>>

קריאת מחשבות – אמיתי או פיקציה?

האם מסתובבים בינינו אנשים על אנושיים שיודעים לקרוא מחשבות או לראות מעבר לבגדים? איך אנחנו אמורים להמשיך ולבטוח בחברים שלנו או בהורים שלנו עם מחשבות מטרידות כמו אלו? כמובן שחלק יחשבו שזה דווקא מגניב. 

אז בואו ניגש לשאלה שכולם לא מפסיקים לשאול – באמת אפשר לקרוא מחשבות?
התשובה היא במידה מסוימת כן. אבל האדם שמסוגל לעשות זאת, לא מחזיק בכוחות על טבעיים והוא לא הולך ברחוב ושומע את המחשבות של כולם. מדובר פשוט באדם שהתאמן, למד וחקר הרבה, ממש הרבה. 

אז איך זה עובד?

וודאי יצא לכם לשמוע על המושג "שפת גוף". כל בני האדם וכן גם בעלי החיים, משתמשים בשפת גוף על מנת לתקשר. אנחנו גדלים ולמדים לקרוא אותות פיזיים שהסביבה משדרת לנו על מנת לתקשר ללא מילים. מנטליסט, כמו גם חוקרים בגופים ממשלתיים כמו המשטרה למשל, לומדים את שפת הגוף של האדם לעומק. לכן, לכל אדם המשקיע מספיק בלמידה מעמיקה ונכונה של שפת הגוף של האדם וכן ההקשר הישיר למחשבותיו – תהיה היכולת "לקרוא מחשבות" או אפילו גם לשתול אותן.

להזמנת מופע של אמן חושים אונליין: https://www.rangafner.co.il/