ארונות אמבטיה

ארון אמבטיה הוא מקום אחסון פרקטי לפריטים וחפצים אישיים באזור האמבטיה. הארון ממוקם בדרך כלל בחדר האמבטיה, וניתן לאחסן בו כל דבר שזקוקים שיהיה בהישג יד.

ארונות האמבטיה משמשים למגוון מטרות וצרכים אישיים, כאשר לרוב אנחנו משתמשים בהם לאחסון של פריטים שצריכים להיות נגישים עבורנו במהלך השימוש בחדר הרחצה כמו תרופות, סבונים, ניירות טואלט, תכשירי איפור ועוד מוצרי טיפוח אחרים. ארון האמבטיה משמש לעיתים גם כמקום הייעודי ביותר לאחסון ותלייה של מגבות רחצה ומגבות ידיים המשמשות אותנו לאחר שימוש במקלחת או בשירותים.

סוגים שונים של ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם בין פריטי הריהוט הנפוצים ביותר שיש בכל רחבי העולם, כיוון שהם משמשים בעיקר כמקום לאחסון חפצים ופריטים אישיים. לכן, אין זה מפתיע שיש ביקוש הולך וגובר לארונות אמבטיה, ובמיוחד ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית.

אם בעבר ארונות האמבטיה היו נראים כיחידת אחסון קטנה הכוללת שני מדפים בלבד, כיום אפשר למצוא מגוון רחב של ארונות המכילים מדפים ותאי אחסון רבים בגדלים שונים. ניתן לבחור בין ארון אמבטיה תלוי על קיר או ניצב על הרצפה באמצעות רגליים ייעודיות, וכן גם ארונות בגדלים וצורות שונות כמו ארון מרובע, מלבני ואף ארון עגול ודקורטיבי שיכול להתאים לעיצוב הכולל של חדר הרחצה.

כיצד לבחור ארון אמבטיה?

ארון אמבטיה מאפשר לכולנו לאחסון מגוון פריטים בתוכו, כאשר אנו גם נהנים מהנגישות של הפריטם וגם מהאפשרות להסתרת פריטים מאחורי דלתות, וכך לגרום לחדר האמבטיה להראות נקי ומסודר תמיד. כדי לבחור את ארון האמבטיה המתאים לכם, כדאי לעשות זאת לפי העיצוב הקיים בחדר הרחצה ולשקול האם יתאים להציב ארון אמבטיה קטן או גדול, ארון אמבטיה מרחף או עם רגליים או שאולי הארון הפרקטי ביותר יהיה זה שכולל גם ברז וכיור תואמים.

>למידע נוסף ורכישה בקרו באתר Bathline