מובייל לתינוק – חשוב מאוד להתפתחות.

עיצוב חדרי תינוקות

שלב ההתפתחות אצל תינוק.

התינוק בשנה הראשונה לחייו עובר המון שלב אחר שלב, בכל יום שחולף הילד מתפתח עוד קצת. שלב ההתפתחות אצל תינוקות וילדים קטנים נפרסת לאורך תקופה של כ – 3 שנים, גילאי 0 עד – 3. אבל ההתפתחות המרכזית והמשמעותית ביותר היא בעיקר בשנה הראשונה לחייו. 

מה קורה בשלב ההתפתחות של התינוק?

הגיל הכי חשוב של שלב ההתפתחות אצל תינוק זה – 0 עד שנה, בשנה הראשונה לחייו של התינוק למד התינוק כיצד לתקשר עם הסביבה ולהתחיל לקשקש כמה מילים. בנוסף, בשלב הזה התינוק כבר מתחיל לעשות צעדיו הראשונים בעולם. מלבד הליכה ותקשורת ישנם עוד כמה שלבים של התפתחות בשנה הראשונה לחייו של התינוק.

מה תורם להתפתחות של התינוק? מובייל.

מובייל לתינוק זה דבר חשוב מאוד להתפתחות של התינוק, מובייל מפתח את הילד המון בכמה מישורים שונים. קודם כל שמיעה, מובייל משמיע צלילים אשר אליהם התינוק טרם נחשף כך למעשה תורם המובייל לשמיעה של התינוק ולהתפתחות שלו. 

איך זה עוד עוזר?

מלבד חוש השמיעה עוזר מובייל להתפתחות של התינוק גם בראיה, מובייל מורכב מכמה צבעים שונים אשר מרחפים מעל הראש שלו. כאשר מביט התינוק על הצבעים השונים אשר קיימים במוביל הוא מפתח את חוש הראיה שלו במידה רבה מאוד. 

מה עוד צריך לדעת על מובייל?

מובייל הינו פריט נוח לשימוש, קל ופשוט להרכבה וחיבור. אינו פריט מסורבל או פריט אשר נהרס מהר. בנוסף המחיר של מוביל הינו מחיר גמיש ונוח לכל כיס.

לסיכום.

מובייל לתינוק זה פריט חובה אשר יכול לתרום המון לכל שלב ההתפתחות של הילד כמו שולחן פעילות לתינוקות, פריטים אלה מגיעים במחירים נוחים והם מאוד קלים לשימוש. 

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »
Blogging
makub

איך להשיג היתר בניה לבריכה?

רבים מבקשים להקים בחצר הפרטית בריכה לשימוש אישי ולטובת המשפחה. הסיבות לכך מגוונות וכוללות, בין היתר, את הרצון ליהנות ממנה במסגרת משפחתית, עם חברים כולל

קרא עוד »
הדפסת תלת מימד
בית וגינה
makub

הדפסת תלת מימד – כל מה שצריך לדעת

הדפסת תלת מימד הינה טכנולוגיה חדשנית, יחסית, המאפשר לייצור דגמים תלת ממדיים היישר מתוך המחשב. ההדפסה הינה רב שכבתית כאשר הייצור נעשה בתהליך של הדפסת

קרא עוד »