טרקטורונים לילדים – מאיזה גיל אפשר?

סביבת הנהיגה, במיוחד במדינה שלנו, היא לא ממש מקום אשר מתאים לילדים. יותר מידי הסחות דעת, סכנות בדרך והתנהגויות מסוכנות של הילדים בעצמם, עלולים ביחד ליצור שילוב קטלני, אשר יעמיד את הילדים שלכם בסיכון. על אחת כמה וכמה אם מדובר על נהיגה בכלים קלים יחסית, כמו למשל אופניים חשמליות. ולכן, החוק הישראלי מחייב הורים לילדים לעמוד בקריטריון גיל, לפני שהם רוכשים טרקטורונים לילדים חשמליים. יתרה מכך, אין שום סיבה שתעמידו את הילדים שלכם בסיכון, אם יש לכם אפשרות אמיתית לשמור עליהם ולאפשר להם לנהוג על כלים בטוחים הרבה יותר, דוגמת המכונית המשפחתית שלכם. 

מתי אפשר לרכוש לילד שלכם טרקטורון חשמלי?

אמנם, בשוק קיימים כמה וכמה טרקטורונים חשמליים, המעוצבים במיוחד לילדים קטנים. כאלו, בהם אתם יכולים לנווט את הנהיגה ולהחליט מה הוא כיוון הנסיעה של הילד. אבל, אם מדובר על טרקטורונים מקצועיים יותר, הם ממש לא מתאימים לילדים הקטנים שלכם. טרקטורונים חשמליים הם כלי שיכול להיות מאוד בעייתי ומסוכן, מורכב ומאתגר. ועל כן, גם אם החלטתם לקנות לילדים שלכם טרקטורון חשמלי, חשוב לפקח עליהם ולבחון את אופן הנהיגה העצמאי שלהם, בצורה קבועה. כך, תוכלו לעזור להם ללמוד לשלוט בכלי הנהיגה ולסייע להם להימנע ממצב שבו הם פוגעים בעצמם או בזולתם. 

כלי רכב בטיחותי ואיכותי

כעת, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לרכוש לילדים שלכם, טרקטורון חשמלי, אתם צריכים להבטיח שהם בגיל המותר – מעל לגיל 18. כמו כן, חשוב לבחון את סוג הכלי אותו אתם רוכשים ולהבטיח שמדובר על מוצר בטיחותי ואיכותי. לשם כך, ניתן לפנות לעזרתם של אנשי מכירות מנוסים ומיומנים, שמכירים את המותגים השונים. 

למידע נוסף על רכישת טרקטורונים כנסו לאתר http://www.wheeltech.co.il/