באיזה גיל כדאי לעשות עגילים לתינוקות?

עגילים לתינוקות

היופי של התינוקת הוא ערך חשוב מאוד. בוודאי. כל אימא חולמת לראות את הבת שלה ענודה זוג עגילים לתינוקות וזורחת בחן. אבל לא כל אמא יודעת מהו הגיל המומלץ לנקב בו את האוזניים. האם הגיע הזמן בו כדאי לנקב ולהכאיב לתינוקת, או שמא מומלץ לדחות את העניין לעוד תקופת מה? האם נכון להכאיב לתינוקת בגלל רצון האם, או שמא מוטב לוותר על התכשיט הזה?

במה זה כרוך?

לפני שניגשים לנקב את האוזניים של התינוקת כדאי לדעת במה הדבר כרוך. כאשר יודעים מה כולל הצעד שעושים, ניתן לקבל את ההחלטה בשיקול דעת.

  • כאב חד פעמי – רבים נרתעים מהכאב החד פעמי שמורגש בעת הניקוב. נכון, התינוקת תבכה מעט, הניקוב כואב. אבל לאחר מספר דקות תוכלו לשכוח מכך. והתינוקת תענוד על אזניה זוג עגילים מחמיא ויפה. כמו כן יש לציין כי לקראת ביצוע הניקוב מאלחשים את האוזן כך שהכאב יהיה מורגש פחות.
  • תחזוקה קבועה – חורים באוזן דורשים טיפול על בסיס קבוע. במיוחד בגיל הצעיר, קראו בנושא באתר. האוזן נוטה להפריש הפרשות שונות ולפעמים גם לפתח זיהומים. חשוב לזכור כי האוזן המנוקבת תצריך מעקב וטיפול בעת הצורך. מה גם שבתקופה הראשונה לאחר ניקוב האוזניים יש צורך להשתמש במשחה מתאימה לצורך שמירה על האוזן ומניעת סיבוכים בלתי רצויים.
  • עגילים – עגילים הם תכשיט קטן שנוטה להיאבד לא פעם. כמובן שהדבר תלוי באיכות הסגירה של העגיל, אבל כל אימא לתינוקת בעלת עגילים מגלה כי עליה לחדש את קולקציית התכשיטים של הבונבונה ולרכוש זוג חדש של עגילים בגין אבדן.
  • כאב ונוחות – שעות רבות במשך היממה התינוקת ישנה. וזה אומר שהיא מניחה את הראש על הכרית, ולכן מרגישה גם את הדקירה של העגיל. הכאב עלול להיות מורגש ומפריע מאוד. אך יש לכך פתרון בדמות סוגרים מיוחדים שמונעים את הכאב.

האם הגיע הזמן?

כדי להחליט אם התינוקת בגיל מתאים, עליכם לחשוב האם אתם מוכנים לכך. האם יש לכם את הסבלנות הנדרשת, והאם אתם סבורים שנכון להכאיב לתינוקת בשלב זה כדי לפאר אותה בעגילים.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »
Blogging
makub

איך להשיג היתר בניה לבריכה?

רבים מבקשים להקים בחצר הפרטית בריכה לשימוש אישי ולטובת המשפחה. הסיבות לכך מגוונות וכוללות, בין היתר, את הרצון ליהנות ממנה במסגרת משפחתית, עם חברים כולל

קרא עוד »
הדפסת תלת מימד
בית וגינה
makub

הדפסת תלת מימד – כל מה שצריך לדעת

הדפסת תלת מימד הינה טכנולוגיה חדשנית, יחסית, המאפשר לייצור דגמים תלת ממדיים היישר מתוך המחשב. ההדפסה הינה רב שכבתית כאשר הייצור נעשה בתהליך של הדפסת

קרא עוד »