כל הטיפים ליישום המלא של בר מצווה מבוסס MARVEL

המאמר באדיבות ניין אירועים

הילד ממש משתוקק לקבל את אירוע בר המצווה שלו עם גיבורי העל של MARVEL? הנה כמה טיפים שיסייעו לקדם את העניין בצורה קלה.

קונספט שבנים אוהבים

לא כל גיבור של מרוול הוא כזה שנער בר המצווה מתחבר אליו. כאן כבר כדאי להתייעץ עם הנער עצמו לגבי הבאה של קונספט שכולל את כל הדמויות או כזה שאר מתמקד בדמות או אפילו סרט ספציפי אחד. זה יכול להיות  הסרט הנוקמים, שמשלב כמה גיבורי על בסרט אחד, או קפטן אמריקה, שם גם יש שילוב של כמה דמויות אהובות בסרט אחד. השלב הראון הנדרש הוא הבנת הקונספט והדמויות של מרוול אשר מצטרפות לאות קונספט גיבורי על.

אוכלים את כל גיבורי העל

כדי שיהיה זה ברור כי הקונספט הוא מבית מרוול, השלב הבא הנדרש הוא עריכה ש סעודה עם הדגש על הקונספט הספציפי המועדף. כך, אם זה קפטן אמריקה, למשל, אזי בשלב של הארוחות זה יכול להיות נחמד להציג מפיות אוכל של קפטן אמריקה, להניח קישוט מרכזי של שולחן שכולל את קפטן אמריקה ולהביא קינוחים שכוללים קישוטים עם הדמות הכה אהובה על הרבה מאוד ילדים ובוגרים מכל קצוות העולם.

אביזרים מתאימים לכל האורחים

איך יכולים לדאוג כי כל האורחים כולם גם יתחברו אל המסר הזה של גיבורי על באירוע בר המצווה? פשוט מביאים כל מיני סוגים של אטרקציות שכוללות את הדמות הזו ואת האביזרים שלה. יש לא מעט מקומות שמוכרים אביזרים שכאלה בכמות גדולה, וכעת רק דמיינו לעצמכם אורחים שמגיעים עם מסיכות עיניים של קפטן אמריקה או אפילו משתלבים בתור גיבורי על נוספים בעולם פנטסטי של מרוול.

עיצוב אולם האירועים

אולם האירועים עצמו צריך להיות עם עיצוב שעושה את זה ברור כי הקונספט הנבחר הוא מרוול. איך עושים את זה נכון? עובדים לפי פלטה של צבעים שרלבנטית אל הגיבור הנבחר, וגם כוללים כמה שחקנים שיכולים להסתובב בקרב האורחים לבושים בתור גיבור על או האויב הנורא, כמה דמויות מקרטון שמוצבות במיקומים נבחרים ואף הקרנה של הדמויות הללו על גבי המסכים שתמיד נמצאים באולמות אירועים.

קראו על: מועדון לבת מצווה באתר ניין