הכל על אפליקטור קוזנצובה

עולם הרפואה מהמזרח הרחוק השפיעה על חיינו ונכנסה להמון תחומי רפואה מקובלים ופופולריים. אחת השיטות המפורסמות בעולם הרפואה האלטרנטיבי היא הדיקור הסיני – אקופונקטורה. אנשים רבים מאמינים שדיקור נקודות מסוימות בגוף האדם יכולות להשפיע על מצבנו הבריאותי, הגופני והנפשי. חברות לייצור מכשירי עיסוי לקחו את האלמנטים של הדיקור הסיני והכניסו אותו למכשיר ביתי, כך שחווית הדיקור תהיה נעימה ומרגיעה. מכשירים אלו מכונים אפליקטור קוזנצובה, ועושים בהם שימוש גם במכונים לטיפול ועיסוי וגם בצרכים ביתיים.

מה זה אפליקטור קוזנצובה

אפליקטור קוזנצובה הוא למעשה מכשיר מעין שטיח עם כריות מיוחדות הנועדות לגרות את העור והשכבות העליונות של השרירים בגוף. גירוי זה עשוי להוביל לעירור של המערכת החיונית של הגוף ובכך לטפל בכאבים שונים שהצטברו במהלך שגרת היום יום השוחקת. אנשים רבים מעידים על כך שהשימוש במכשיר זה עשוי לסייע בזרימת הדם, להקל על חולשה ועייפות במהלך היום ולספק תחושת רעננות ומרץ. שימוש יומיומי יכול להפחית גם כאבי ראש וצוואר כרוניים ותסמינים הנובעים מבעיות במערכת שריר-שלד.

למי אפליקטור קוזנצובה יכול להיות שימושי

למעשה, אין הגבלה מיוחדת כלשהי בהשוואה לשאר מכשירי העיסוי, והוא נחשב לכלי שהאחריות בשימוש בו היא על המשתמש בלבד. לכן, מומלץ ביותר לפנות אל רופא המשפחה או פיזיותרפיסט המכיר את ההיסטוריה הרפואית של האדם ולבקש ממנו חוות דעת לגבי המוצר והדגם, ואם בכלל זה אפשרי לעשות בו שימוש. כמובן, אין זה פותר את האדם מלהשתדל ולהשתתף בפעילות גופנית סדירה ובשיפור מנחי הגוף על מנת לטפל בגוף בצורה הכי טבעית שאפשר, אך כמובן מכשירי עיסוי שונים יכולים לשפר את החוויה ולהוסיף ברמת הבריאות. אלפי אנשים מרחבי העולם כבר רכשו מכשירי אפליקטור קוזנצובה וראו שיפור ניכר בבריאותם הכללית. למידע נוסף ד"ר ספיין