מוצרי ספיגה למבוגרים – להסתובב עם להרגיש בלי

מוצרי ספיגה למבוגרים הם פריטים המשמשים בדרך כלל אנשים הסובלים מחוסר שתן. מוצרים אלה כוללים חיתולים, תחתונים למבוגרים ופדים. הם מכסים את האזור שבו אדם צריך להטיל שתן או יציאות ומכילים חומר סופג שסופג את הנוזל. הפריטים נועדו להיות נוחים ללובשת וגם כדי למנוע דליפה של נוזלי גוף.

לא קל למבוגרים הסובלים מבריחת שתן עקב מצבים רפואיים או הזדקנות למצוא בגדים שהם יכולים ללבוש מבלי להרגיש אי נוחות או מבוכה. אפשרויות לבוש שמתאימות לסובלים מבריחת שתן מרגישות לעתים קרובות מגושמות מדי, צמודות מדי או פשוט אינן מתאימות מספיק. עם זאת, מוצרי ספיגה למבוגרים מאפשרים לאנשים עם בריחת שתן להרגיש בטוחים יותר בבחירת הלבוש שלהם מכיוון שהם יכולים ללבוש אותם ללא דאגה. מוצרי הספיגה למבוגרים נועדו למנוע דליפת שתן או צואה במהלך פעולת מעיים. הם ידועים גם בתור תחתוני הגנה ומוצרי בריחת שתן.

מוצרי הספיגה למבוגרים קיימים כבר עשרות שנים ושימשו אנשים רבים עם בריחת שתן או מעיים. שוק מוצר הספיגה למבוגרים הולך וגדל עקב הגידול במספר האנשים הסובלים מהפרעות הקשורות לבריחת שתן כמו דלקות בדרכי השתן, פעילות יתר של שלפוחית השתן ובריחת צואה.

למי זה מיועד? 

לפי נתוני ארגון הבריאות העולמי, מוצרי ספיגה למבוגרים כמו חיתולי ספיגה למבוגרים מסייעים במקרים של דליפת שתן, או דליפת דם ונוזלים נוספים. הם מהווים מוצר הכרחי ומסייעים בטווח רב של מצבים רפואיים. החל ממצב של בחירת או דליפת שתן האופיינית לגילאים מבוגרים יותר ועד מצבים רפואיים מורכבים כגון מצבים סיעודיים בהם המטופל לא יכול לגשת בכוחות עצמו לשירותים.