6 פריטים שהילד חייב לבית הספר

כל ילד יוצא אל בית הספר ובמיוחד בימים הראשונים ללימודים, כאשר התיק שלו מלא בכל טוב. יש לו מכשירי כתיבה חדשים, יש לו ספרי לימוד שעדיין לא נוצרו בו אוזני חמור, יש לו מחברות חדשות ועטופות בעטיפה בוהקת בדוגמא הכי עדכנית והכי מלהיבה ובקיצור, יש לו את כל מה שהוא צריך על מנת להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין.

מלבד כל אלו אשר הם פריטי חובה לכל ילד, ישנם עוד כמה פריטים חשובים שחובה לצייד בהם את הילד על מנת שהוא אכן יצליח בלימודים ויוכל להמשיך את תחושת ההתחלה ולהתמיד בה למשך השנה כולה.

> ראו גם מתנות לפסח באתר אהבה קטנה

מהם ששת הפריטים שהילד חייב לבית הספר?

  1. בקבוק – גם אם יש ברזייה בבית הספר, אף פעם אל תסמכו על כך כי הילד שלכם יזכור לשתות או שתהיה לו הסבלנות לעמוד בתור ולהמתין על מנת ללגום מעט מים. כאשר לילד יש בקבוק משלו הנמצא אתו בתיק, הוא יזכור לשתות.
  2. קופסת אוכל – כל ילד לוקח עמו כריך לבית הספר. על פי רוב מצטרף אליו גם פרי חתוך או ירקות חתוכים. כאשר כל האוכל הזה נצא בשקיות אוכל, קל לדמיין איך הם נראים בהגיע סוף סוף עת הארוחה והכבודה יוצאת מהתיק המעוך. קופסת האוכל הקשיחה עשויה להציל את האוכל והוא יישמר במיטבו עד הארוחה.
  3. קלמר מתכת – הקלמרים של רוב התלמידים הם קלמרים מבד. אלו לא שומרים מספיק על התכולה הנמצאת בתול הקלמר. כאשר התלמיד מצויד בקלמר מתכת הוא שומר טוב יותר על חפציו.
  4. יומן – יומן לתלמיד עושה הרבה סדר בכל מה שקורה בהתנהלות היומיומית. התלמיד יכול לציין את המשימות החשובות ואת התפקידים אותם הוא צריך לבצע וכך הוא גם ישלוט טוב יותר על סדר יומו.
  5. מערכת שעות – בדומה ליומן, גם מערכת השעות עושה סדר כאשר התלמיד יודע מה הולכים למוד בכל יום ומה עליו להביא עמו לקראת יום הלימודים הבא.
  6. מדבקות סימוןמדבקות לבית ספר מסוג זה יסייעו לו לשמור על הציוד אותו הוא יביא לבית הספר.