5 שדרות ששווה לבקר בהן בעולם

גם אם תכננתם את הטיול שלכם כך שאתם יודעים מה אתם הולכים לעשות בכל יום למשך כל היום, אין זה אומר שאתם לא יכולים לחרוג מלוח הזמנים שלכם ולבקר בלב המקום בו אתם נופשים, ראו דוגמא בלינק. הרי ששדרה, לא משנה באיזו עיר, מביאה אליה גם את המקומיים וגם את התיירים. ובשביל לשכנע אתכם עד הסוף שאתם ממש חייבים לבקר בשדרה במדינה בה אתם מבקרים, הבאנו לכם 5 שדרות שממש אסור לכם לפספס אם הגעתם עד אליהן-

שאנז אליזה, פריז

מדובר באחד הפלאים העירוניים הגדולים בעולם. זוהי גם אולי השדרה המפורסמת ביותר בעולם. למעשה, שדרות השאנז אליזה הן אלה שנתנו את ההשראה לשדרות רבות ואחרות להתקיים בערים שונות בעולם. השדרה המוכרת מתחילה בכיכר הציבורית ועד לקשת הניצחון כאשר היא מוקפת בבניינים, תאטרון רחוב מכל סוג, חנויות, בתי קפה ועוד.

שדרת לאס וגאס

אם שמעתם על לאס וגאס, ודאי שמעתם על השדרה המפורסמת שלה בה תוכלו למצוא את בתי הקזינו המפורסמים ביותר בעולם, לצד קילומטרים של אורות מנצנצים, מופעי פסלים חיים, חקייני מפורסמים, שלטי חוצות ובתי מלון דמויי פארק שעשועים ועוד.

שדרת 9 ביולי, בואנוס איירס

מדובר בשדרה הראשית של בואנוס איירס והיא מכבדת את יום העצמאות של ארגנטינה. מדובר בשדרה ענקית בעלת תשעה נתיבי תנועה כך שאם אתם מעוניינים לחצות אותה, קחו המון סבלנות. במרכז השדרה תוכלו למצוא את אנדרטת המחט לציון יום השנה ה-400 להיווסדה של העיר.

קודאם, ברלין

בכוונה כתבנו קודאם, אך קחו בחשבון שהשם המלא של השדרה הוא קורפירסטנדאם. מדובר בשדרה ארוכה ורחבה היושבת בלב ליבה של ברלין, בירתה של גרמניה, שעוצבה על פי עיצובו של השאנז אליזה. תוכלו למצוא בשדרה זו חנויות רבות, בתי קפה ותחבורה ציבורית בשפע.

שדרות מישיגן

אם אתם מחפשים יוקרה ופאר, שדרות מישיגן יכולים להיות התשובה עבורכם. מדובר באחת מהשדרות היוקרתיות ביותר של ארצות הברית. תוכלו למצוא את החנויות היקרות ביותר בעולם זו לצד זו, יחד עם המסעדות היוקרתיות ביותר ובתי המלון האיכותיים ביותר.

בשורה התחתונה, לאן שלא תסעו תוכלו למצוא שדרה מדהימה ביופייה שתעניק לטיול שלכם עוד חוויה מהנה.