חבלות בשיני חלב – אפשר לטפל

חבלות בשיני חלב,

המאמר באדיבות http://www.dr-anat.co.il

השיניים שלנו הם חלק משמעותי מהמראה שלנו. כל כך חשוב לנו שהשיניים תהיינה שלמות, ישרות ונאות. כל פגיעה בשיניים פוגעת במראה הפנים ומעיבה על החיוך שלנו. זה נכון בגיל המבוגר וגם בגיל הצעיר. אם ראיתם ילד צעיר שאמנם פיו עדיין לא הגיע לשלב הבוגר שלו, אך השיניים פגועות, גיליתם שהמראה הצעיר שלו נפגע משמעותית. כל שן שאינה קיימת, כל ריקבון ושבר ניכרים לעין יוצרים נזק למראה. מלבד זאת חשוב מאוד לציין כי כאשר מתרחש פגיעה בשיניים והילד נחבל וניזוק בשיניו, עלול הנזק להיות חמור ומשמעותי וללוות אותו לכל החיים. כי נזק בשיני החלב עלול להתפשט הלאה ולפגוע גם בשורש ובשן הקבועה שטרם הגיחה לאוויר העולם.

ניתן וחשוב לטפל

מסיבה זו כדאי מאוד שכל הורה יהיה מודע לכך שניתן לטפל בחבלות בשיני חלב. ולא רק שאפשר, אלא אף חשוב מאוד לבצע את הטיפול המתאים בשיניים כדי להפחית את הנזק ולפתור כל האפשר את החבלה שנוצרה. נכון, ילדים נופלים ומטפסים, נתקעים ונחבלים. כל המקרים הללו עלולים לפגוע בבריאות השיניים ולשבור או לעקם את השיניים. אבל גם אם מדובר בשיני חלב זה לא אומר שצריך להשלים עם העניין ולוותר על הטיפול. כי אפשר לטפל בשיני חלב ולרפא את השיניים. כי לילד שלכם מגיע חיוך מושלם ונאה.

לפנות למרפאת שיניים אמינה ומומלצת

בכל מה שקשור לטיפולי שיניים יש לשים לב כי לא נכון לפתוח את הפה בפני כל רופא שיניים שהוא. מדובר על תחום רגיש מאוד שאנחנו חייבים לאתר עבורו גורם מקצועי ואמין שלא מחפש למצוא לנו חורים בשיניים. אלא גורם מקצועי שרואה את טובת המטופל לנגד עיניו, ללא שיקולים עסקיים. רופא שיניים שיקבל את ההחלטות שלו לגבי הטיפול כשם שהיה עושה זאת אילו המטופל היה בנו. כדאי להבין כי טיפול מיותר הוא לא רק לא מועיל, הוא ממש מזיק. כי נגיעה מיותרת בשיניים מסירה שכבה נוספת מהשן ויוצרת נזק בלתי הפיך. חובה לאתר רופא מומחה כדי לטפל בחבלות בשיניים באופן המומלץ והטוב ביותר.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חליפות לאב ולאחים של הכלה
אירועים
makub

חליפות לאב ולאחים של הכלה

אם שאלתם את עצמכם מה אתם עתידים ללבוש בחתונה של הבת שלכם, התשובה בוודאי תפתיע אתכם. אתם תהיו מאד קרובים למה שהחתן שלה עתיד ללבוש.

קרא עוד »