איך תמצאי את סגנון הארנק שיתאים לך

הארנק שלך, עליו להכיל את כלל הפריטים שיסייעו לך לבצע קניות, למשוך כספים, להיעזר בפריטים חשובים, ולאפשר לך מקסימום נוחות בהתנהלות בחיי היום יום. ארנק לאישה, הוא פריט חובה שמאגד יחד: כרטיסי אשראי, פנקסי שיקים, שטרות או כסף קטן, כרטיסי ביקור, ושאר פריטים קטנים שצריך לשלוף במהירות.

כיום, ישנם ארנקים בגדלים שונים בעיצובים משתנים, וכאלה העשויים חומרים מסוימים וגמישים. אבל כיצד תכלי לבחור את הארנק שלך שיתאים לך מכול? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב, בעת הבחירה: 

פרקטיקה – כאשר את בוחרת ארנק, שימי לב כי את מבצעת בחירה פרקטית. וודאי כי הארנק נשלף בקלות מן התיק, כי יש לו את כלל הכיסים והתאים שאת צריכה, כי הוא מתאים לכמות כרטיסי האשראי שלך, וודאי כי הוא נסגר בבטיחות מבלי שיפלו ממנו דברים. ישנם מקרים שהארנק יהיה גדול מספיק כדי לשמש גם כתיק ערב קטן, בעוד שיש לבחור תיק ערב שנסגר בביטחון.

עיצוב – אלמנט נוסף שיש לשים איליו לב בעת הבחירה, הוא העיצוב של הארנק. בחרי ארנק בעיצוב את אוהבת ובצבעים יפים שמתכתבים עם הסגנון האישי שלך. כיום יש ארנקים שחורים, כסופים, אדומים, לבנים, זהובים, צבעוניים ונוצצים. וודאי כי את אוהבת את הסגנון וכי הוא יכול להתאים כמעט לכול אאוטפיט שלך. 

נוחות –  חשוב שהפריט שתבחרי יהיה נוח. שימי לב כי הארנק גדול מספיק להכיל את החפצים שלך, אך מספיק קטן כדי להכנס אל התיק שאת נושאת בדרך כלל (על הדרך בדקי תיק נשיאה לנשים) בחירה נכונה תאפשר לך שליפה של הארנק בעת הצורך, ללא חיפוש או מאמץ. 

גודל – בחרי ארנק בגודל מתאים. וודאי כי הוא מתאים לצרכים שלך. 

איכות  – בחרי ארנק נוח שעשוי מחומרי איכות. חומרים איכותיים הם בד קנבס חזק, ישנם ארנקים איכותיים מעור אמיתי, או כאלה שעשויים מבדים חזקים וגמישים. 

מחיר – לבסוף יש לבצע השוואת מחירים ולבחור את הפריט שנוח לך לרכוש, תוך קבלת אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך. בכך תכלי לבחור נכון.