וורלד 8 – סים בינלאומי 

כרטיס ה-SIM הוא כרטיס קטן וניתן להסרה שנכנס לטלפון נייד GSM. הוא מכיל את מספר הזיהוי של המשתמש, מספר הטלפון והמידע האישי. ה-SIM משמש לאימות זהות המנוי של מכשירים ניידים על מנת לאפשר להם גישה לרשת. כרטיס ה-SIM נכנס לטלפון הנייד GSM ומוכנס כחריץ חיצוני. כרטיס ה-SIM מכיל את כל המידע הדרוש לאותו מכשיר ספציפי כדי לקחת חלק ברשת סלולרית, כגון מספר זיהוי של מנוי, מספר טלפון, ספק שירות וסוג מנוי (למשל, קול או נתונים). 

כרטיס ה-SIM הבינלאומי, וורלד 8, קיים כבר למעלה מ-10 שנים וזמין כעת ברוב המדינות ברחבי העולם. זה מאפשר למשתמשים להשתמש בטלפונים הניידים שלהם מעבר לים מבלי לשנות את כרטיס ה-SIM של מדינת הולדתם או להתמודד עם חיובי נדידה. . כרטיס ה-SIM הבינלאומי אינו זהה ל-SIM נודד. סים נדידה מאפשרים למשתמשים להשתמש בטלפון הנייד שלהם ממדינה אחת באחרת מבלי לגרור דמי נדידה, אך עדיין יהיו כפופים לתעריפים של מדינת מולדתם ולכל הסכם שיש לשתי המדינות. כרטיס SIM בינלאומי יעניק לך גישה לכל הרשתות ברחבי העולם באותו הזמן. סים נדידה קיימים מאז שנות ה-80 והם זמינים כיום ברוב המדינות ברחבי העולם. כרטיסי סים לנדידה בינלאומית זמינים לצרכנים שצריכים להשתמש בטלפון הנייד שלהם בזמן נסיעה לחו"ל ואינם רוצים להתמודד עם חיובי נדידה, שיכולים להיות משמעותיים. כרטיס ה-SIM הבינלאומי היה גם אופציה פופולרית עבור נוסעים עסקיים אשר רוצה לעבוד בחו"ל. מהם היתרונות של כרטיס SIM בינלאומי? זמן דיבור ארוך יותר ותעריפים נמוכים יותר מתעריפי נדידה הזמינים במדינות רבות שמטיילים מבקרים בהם. אין צורך לשנות מספרי טלפון או כרטיסי SIM בעת נסיעה בינלאומית. 

כרטיסי SIM בינלאומיים כמו וורלד 8, הם דרך נוחה להישאר מחובר כשאתה בדרכים. הם מאפשרים לך להשתמש במספר הטלפון שלך ברחבי העולם מבלי שתצטרך לשלם דמי נדידה יקרים או לדאוג לגבי שינוי מספר הטלפון שלך.