תביעת נכות ממקום העבודה

כל אחד שעובד במקום עבודה מסודר, משלם ומפריש מכספו באופן קבוע תשלומי ביטוח. כאשר הוא נפגע במקום העבודה או בדרך אליה או ממנה, הוא זכאי לקבל פיצויים. אם זה ממקום העבודה, מחברת הביטוח ואם זה מהביטוח הלאומי.

הבלבול בכל התחום הזה חוגג ולא תמיד האדם שנפגע מודע לזכויות שלו בגין תאונות עבודה. גם אם הוא מבין כי הוא אמור לקבל איכשהו פיצויים כלשהם מטעם הביטוח הלאומי, הוא לא תמיד ידע איך וכיצד לממש את הזכות הזו ובמקרים רבים הוא עשוי למצוא את עצמו נזרק מפה לשם כאשר כל אחד מפנה אותו לגורם אחר וזורק את החובה לתשלום הפיצויים על גורם אחר.

אם זה על חברת הביטוח ואם זה על החברה לביטוח לאומי.

תביעת נכות מגישים בעזרת עורך דין

כאן כדאי לדעת כי אם רוצים ליהנות בסופו של דבר מתשלומי פיצויים הוגנים, מומלץ מאוד לפנות ולהיעזר בשירות מקצועי של עורך דין או מדריך תביעת נכות מעבודה אשר מכיר את התחום והוא ידע איך וכיצד לנווט את כל הנושא בצורה הכי נכונה על מנת שהנפגע יקבל את כל הפיצויים המגיעים לו על פי חוק.

כאשר פונים אל עורך דין יש לשים לב כי ניגשים אל איש המקצוע הנכון. לא כל מי שמתיימר להיות עורך דין לכל הנושא של פיצויים בגין אובדן כושר עבודה או נכות שפוגעת ביכולת להמשיך בעבודה הוא אכן זה שאפשר יהיה להיעזר בו ולקבל את הליווי המקצועי שלו.

כי לא כל עורך דין הוא באמת בקי בכל התחומים והוא יכול לייעץ את העצות הנכונות והמתאימות.

קצבת נכות שמרפדת את הדרך

האדם שמצא את עצמו נפגע בעקבות תאונת עבודה או מחלה. תאונת דרכים או כל פגיעה אחרת מוצא את עצמו סובל סבל רב. הן מבחינה פיזית ולעיתים גם מבחינה נפשית כאשר הוא מוצא את עצמו נפלט מהמערכת השגרתית. אם הוא מקבל קצבת נכות הוא לכל הפחות מסוגל להמשיך להתקיים מבחינה כלכלית והוא גם נהנה מתמיכה ופיצוי שמרפדים במעט את דרכו.

אמנם הכסף לא יענה את הכול אך הוא בהחלט תורם ומסייע להשתקם.