ריהוט גינה מעץ או אלומיניום – מה עדיף?

ריהוט גן הוא מוצר שהפך פופולרי בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא שהם קלים לתחזוקה וניתן להשתמש בהם בכל מיני שטחים. הם עשויים בדרך כלל מחומרים עמידים וכאלה שניתן לנקות אותם בקלות. נוסף על כך, הם נראים אטרקטיביים בעת שימוש. בנוסף להיותם דקורטיביים, סוגים אלו של ריהוט גן הם גם יציבים וניתן להשתמש בהם לאורך זמן. מכיוון שהם כל כך נפוצים, קל למצוא אותם ברוב החנויות לציוד לגינה.

מה זה ריהוט גן?

ריהוט גן הוא אחד מסוגי הרהיטים הפופולריים ביותר בעולם. זה קיים כבר מאות שנים. הוא עשוי בדרך כלל מעץ ומשמש בחצרות בתים, מסעדות פתוחות ומקומות אחרים.

בשנים האחרונות חלו חידושים רבים בעיצוב וייצור ריהוט גן כולל שימוש בחומרי אלומיניום או נירוסטה על מנת להפוך את ריהוט הגן לעמיד ואטרקטיבי יותר. היתרון בריהוט גן מאלומיניום הוא שאלומיניום היא מתכת קלת משקל, חזקה ועמידה בפני קורוזיה, עמידה בפני חלודה. את רוב רהיטי הגן העשויים מאלומיניום או נירוסטה ניתן לנקות במים ולהשאיר בחוץ לייבוש באוויר.

איך בוחרים ריהוט גן

תעשיית ריהוט החוץ היא אחד הסגמנטים הפופולריים ביותר עבור יצרני רהיטים וישנם סוגים רבים של ריהוט גן והם משתנים במחיר. חשוב לבחור את סוג ריהוט הגן המתאים לגינה שלכם כמו גם החומרים מהם הם עשויים והצבעים שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של ריהוט גן, כגון: כסאות אוכל וכסאות נוח וכן שולחנות, נדנדות וספסלים. 

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ריהוט גן. לדוגמה, סוג החומר בו נעשה שימוש, הצבע בו הוא נצבע והחומר ממנו הוא עשוי ועוד. אם כי כאמור, הם עשויים בעיקר מעץ או מתכת. מידע נוסף באתר המבורגר ברוס