אביזרים לכלי נשיפה – אביזרים שכל סקסופוניסט חייב שיהיה לו

אם התחלתם לאחרונה לנגן בסקסופון בוודאי עברתם שינויים משמעותיים. ראשית, זהו כלי שמפיק צלילים מדהימים שמי שאוהב מוזיקה, יכול להקשיב להם שעות. בנוסף לכך, כחלק מהלימוד אתם צריכים לדעת להשתמש בנשימה שלכם בצורה נכונה וזה תהליך מעניין שעובר על כל אחד שמתחיל להתמחות בנגינה בסקסופון.

כמו בכל כלי נגינה גם לסקסופון יש אביזרים משלימים, חלק מהם ממש חובה לכל מי שמנגן וחלק אפשר וטוב שיהיה, אבל לא מעבר. 

אז אלו אביזרים לכלי נשיפה אתם ממש צריכים ואלו פחות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אביזרים לכלי נשיפה

אם אתם מנגנים בכלי הסקסופון אתם בוודאי יודעים שהכלי לא זול בכלל. אם אתם רוכשים כלי טוב ומתקדם אתם יכולים לשלם עליו גם כמה אלפים. בשונה משאר הכלים בסקסופון משלמים הרבה על העיצוב, משום שהנוכחות של הכלי על הבמה היא משמעותית.

לכן, אתם רוצים לוודא שיש לכם תיק קשיח או מרופד, זה לא משנה, שבו יש שמירה הרמטית לכלי לאחר שאתם מסיימים להשתמש בו. בחנות לכלי מוזיקה תמצאו מגוון רחב של תיקים, תבחרו פשוט אחד שמוצא חן בעיניכם, רק חשוב לוודא שהוא איכותי ונותן את המענה הרצוי.

אביזר נוסף ורצוי זה עלה. אתם צריכים לוודא שכרגע יש לכם עלה מתאים. למי שלא יודע, העלה הוא החלק של הפיה של הסקסופון והוא מיוצר או מחומרים טבעיים או מחומרים סינטטיים. 

חשוב לוודא שיש לכם כמה עלים להחלפה בצד. כלי נוסף שאפשרי שיהיה אבל לא חובה זהו טיונר דיגיטלי שיעזור לכם לכוון את הצלילים, כיום, אפשר לעשות את זה באמצעות אפליקציות ייעודיות. 

למידע נוסף היכנסו לאתר MUSICMART שמציע מגוון מוצרים למוסיקאים