למה חשוב להשתמש בתכשיטים היפואלרגניים

מי מבנות העולם לא אוהבת תכשיטים.. טוב, תמיד ישנן יוצאות דופן אך אלו שכן, כמובן מכירות את כל סוגי העגילים אך מעבר לכך יש שמות שכדאי לדעת למי מאיתנו שאינה מכירה.

למה חשוב להשתמש בתכשיטים היפואלרגניים? 

אז תכשיטים היפואלרגניים הם תכשיטים שעשויים ממתכות טהורות כגון פלטינה, זהב 18 קראט, כסף עדין וכסף סטרלינג וטיטניום, נחושת ונירוסטה. אך מה שכן, נתחיל מהייחודיות שיש לזהב למשל. זהב הוא המתכת כנראה היקרה ביותר מכל המתכות שיש בנמצא מהן מכינים ויוצרים תכשיטים מעוצבים ויפים ויש לכך מגוון סיבות: 

ראשית, הזהב הוא משאב יקר מאוד אך מוגבל על פני כדור הארץ והנדירות והייחודיות שלו הופכות אותו לחומר נחשק ורב עוצמה וחוזק בקרב רבים. דבר שני, הוא מינרל. ממש מינרל טבעי ולכן הוא היפואלרגני. כלומר מתאים מאוד לבעלי עור רגיש ועדין ולא מעורר שום תופעות לוואי במגע התכשיט עם העור עדין ככל שיהיה.

מה זה היפואלרגניים? 

מהסיבה שהזהב הוא חומר כה יקר ומשאביו כה נחוצים וייחודיים ומינרליים, כלומר היפואלגניים, עד שיש הטוענים שלזהב טהור מיוחסת השפעה רבה על גוף האדם כמו שיפור זרימת הדם או טיפול בדלקות, אפילו באקזמה הוא מסוגל לטפל ויש שיגידו שגם בכאבי ראש. בכל אופן אשרי המאמין.

אז מה תרצו בזהב שלכם?

בכלל בכל מה שקשור לנראות, זהב לוקח את כולם בסיבוב. הוא נראה יוקרתי. הוא מהמם ומגיע בצורות שמשאירות עונג לעיניים. צבעו מרהיב ומרגיע. הוא מרגש מאוד ואין כלה שתסכים לוותר עליו בעבור חומר דומה. הוא מקור לרומנטיקה. לתכשיטי זהב: שרשראות זהב, עגילי זהב וצמידים יש היבט סקסי להחריד ותמונות איתם יוצאים שלמות ומשובחות יותר.

מה עם תחזוקה אתן שואלות? מבחינת תחזוקה, הוא עמיד מאוד בפני מים, (אם זה לא היה מובן מאיליו) מפני לכלוך, חריטות ושריטות. לרוב, לא משקיעים כמעט בתחזוקה שלו. פשוט חומר איכותי. על אף הקשיחות האופיינית של הזהב, ניתן ליצור ממנו עיצובים מרשימים ומרהיבים שאף אחת לא תרצה לסרב להן. יקרות זה נכון אבל שוות כל לירה.