למה צריך ייעוץ הום סטיילינג?

אחרי כל כך הרבה שנים בא לכם לחדש את הבית, נמאס מהספה הבלויה, מכך שהבית נראה מאולתר ואין קשר בין החפצים, הכיסא שהבאתם מהבית של סבתא ושולחן האוכל מהבית של ההורים, הצבעים הלא קשורים של השטיח והווילונות והתחושה הכללית שמתקבלת היא תחושה של בלאגן, חוסר שקט ובאופן כללי תחושה לא נעימה. החלטתם שזה זמן מושלם לעשות שינוי וקיבלתם החלטה להתחיל פרויקט לעיצוב מחדש של הבית  ועכשיו ההתלבטות היא איך לעשות את זה נכון.

 

מה זה הום סטיילינג?

הום סטיילינג נקרא גם "הלבשת הבית", הכוונה היא לתהליך של עיצוב הבית המתמקד בריהוט ובאביזרים שונים בדגש על צבעים ופריטי טקסטיל, זה תהליך שלא כולל בתוכו שינוי במבנה כמו שבירת ובניית קירות.

ייעוץ הום סטיילינג מתייחס לנושא של מיקום חדש של רהיטים, הכנסה של צבעים שונים חדשים למרחב במטרה ליצור תחושת הרמוניה בחלל. לעיתים נלקחים פרטי ריהוט שונים אשר עוברים תהליך של חידוש והתאמה לעיצוב החדש של החלל.

למה כדאי לקחת ייעוץ של הום סטיילינג?

כאשר מחליטים לשדרג את מראה הבית מומלץ להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון. איש מקצוע יודע לקחת את החלומות שלכם, את הצרכים שלכם ולהבין מה חשוב לכם תוך כדי הבנה של המרחב אותו אתם רוצים לעצב ולתפור עבורכם את העיצוב הנכון והטוב ביותר כך שתוכלו ליהנות מהבית ולהרגיש בו הכי טוב שאפשר.

הום סטיילינג הינו תהליך יחסית קל, קצר ופשוט, לרוב גם לא מאוד יקר ופעמים רבות איש המקצוע יכול לעזור לכם ולחסוך בעלויות של פריטים שונים שכן הוא יודע איפה כדאי לקנות מה שחוסך זמן יקר ובנוסף יש לו הרבה פעמים הטבות והנחות בחנויות רבות. למידע נוסף פנו למרב שדה עיצוב פנים