למה למכור רכבים לפירוק?

בכל שנה מייצרות חברות הרכבים עשרות סדרות ודגמים חדשים של כלי רכב. כמובן, שככל שהדגם הוא חדש יותר הוא גם מתקדם יותר, הוא חזק יותר, מהיר יותר ואף קל ונוח לתפעול. נתון זה, גורם להרבה מאוד אנשים להחליף את כלי הרכב הישן שלהם בכלי רכב מדגם חדש ועדכני.

נכון שאין כל מגבלה לרכוש עוד ועוד כלי רכב, אך העובדה כי השוק מוצף בכלי רכב גורמת לכך שכלי הרכב הישנים עומדים ללא שימוש ומעלים אבק בחניונים. מה שגורם לכך שגם אם הם עדיין תקינים, עלולות להתפתח בעיות שונות שנגרמות מהחשיפה למזג האוויר ומחוסר שימוש קבוע.

מכירת רכב לפירוק – מדוע?

ישנן סיבות רבות בשלן מעוניינים בעלי רכבים לרכוש לעצמם רכב חדש. אחת הסיבות הנפוצות יותר היא כאשר מדובר ברכב ישן. רכב ישן הופך עם השנים לסוג של נטל, הוא צורך כמות גדולה של דלק, הוא מצריך תיקונים רבים בעקבות בלאי או שהוא סתם כך כבר לא מתפקד כמו שצריך. לכן, ישנם אנשים רבים שמעוניינים להחליף את הרכב הישן באחד חדש וחסכוני.

כאשר מחליפים כלי רכב ישן בכלי רכב חדש, מומלץ מאוד להיפטר מהרכב הישן באופן מיידי על מנת שלא יישאר לעמוד כאבן שאין לה הופכין, יעלה אבק ויתפוס מקום מיותר בחניון. הדרך המומלצת ביותר היא לפנות לקונה רכבים לפירוק והוא ירכוש את הרכב בכל מצב שהוא.

תהליך מכירת רכב לפירוק

צוות prk מסביר כי קונה הרכבים מבצע לרכב בדיקה יסודית וכך הוא יודע לומר מהו הערך הכספי של הרכב ובאיזה מחיר הוא מעוניין לרכוש אותו. קונה רכבים יקנה כל סוג רכב ובכל מצב מכני שרק לא יהיה. בנוסף לכך, קונה הרכב הוא זה שאחראי לגרור את הרכב למגרש הפירוק ולא בעל הרכב. לעיתים הוא ימליץ לפנות למשרד להגנת הסביבה על מנת שהם יממנו את גרירת הרכב.

קונה הרכבים מפרק את הרכב, מעביר לגריטה את הברזל ואת חלקי המתכת השונים ואת יתר החלפים התקינים הוא מוכר למוסכים על מנת שישמשו לתיקון כלי רכב שונים. בצורה כזו הוא גם מסייע לבעלי רכבים להתפטר מכלי הרכב הישנים וגם מסייע לשמירה על איכות הסביבה.

אתרו עכשיו קונה רכבים לפירוק בתל אביב.