למה שיעורים פרטיים במתמטיקה הם הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות בשביל הילד שלכם?

מתמטיקה הוא אחד ממקצועות הלימוד הקשים ביותר בבית הספר אך גם החשובים ביותר שבהם. ציון המתמטיקה גם בלימודים וגם בפסיכומטרי בגיל מתקדם יותר הנם חיוניים לצורך בחינת קבלה ללימודים גבוהים במוסדות אקדמיים, בשוק העבודה לא בוחנים תמיד את היכולות המתמטיות שלכם אולם במקצועות מסוימים זה כן חשוב.

כמו כן, על אף שאחד לא ישאל אתכם באמצע הרחוב בבעיה מתמטית כזו או אחרת, הרי ברור שהמקצוע הנו חשוב להעריך את היכולות האנליטיות והלימודיות של הילדים שלכם ואת רמת הבעיות שהם יכולים לפתור, עומק המחשבה שהם יכולים להגיע אליה וכמובן הדרך שלהם לסדר את הנתונים בראש ועל הנייר. 

אז מדוע ילדים לא לוקחים ברצינות שיעורי מתמטיקה?

אי אפשר לומר שכל התלמידים לא סובלים מתמטיקה או לא לוקחים את המקצוע ברצינות, אך ללא ספק מרבית התלמידים בבתי ספר אינם אוהבים כל כך מקצוע זה. בהתחלה זה כיף ונחמד אולם ככל שמתבגרים ומתקדמים עם רמת החומר הנלמד, הבעיות הופכות מסובכות יותר ולפתע יש כל כך הרבה נושאים ותחומים שצריך ללמוד בתוך התחום: גאומטריה, אלגברה, בעיות מילוליות, שברים, חזקות וכו'. כל נושא הוא גדול בפני עצמו ומתפתח לסוגים רבים ושונים של תרגילים המצריכים יכולות לימוד כאלה ואחרות ועל כן מתחיל להגיע הסינון להקבצות לימוד לפי רמה. 

אז כיצד שיעורים פרטיים במתמטיקה יעזרו לילד שלכם?

בכל הקשור למתמטיקה, מלבד הבנת האופן שבו צריך לבצע את פתרון התרגיל והיכולת לזהות את סוג התרגיל והדרך הנכונה לפתרון, הרי שיש צורך גם לתרגל המון. שיעורים פרטיים במתמטיקה יעזרו לילד שלכם בכל תהליך הלימוד כיוון שיש לידו אוטוריטה זמינה לשאלות, כזו העוקבת אחריו בעת פתירת התרגיל ומוודא שהוא עושה את זה נכון.

מורה פרטי במתמטיקה יעניק לילד כלים להתמודד עם השאלות והתרגילים בעצמו, יעזור לילד לפתח תחושת מסוגלות וביטחון עצמי וכן להפחית לחץ לקראת מבחנים ולבסוף גם יעזרו לילד שלכם לתרגל, לתקן את הטעויות ולהבין את הדרך הנכונה לפתירת התרגילים.

בררו גם על שיעורים פרטיים בשפות זרות, כמו צרפתית.