למה כדאי לכם לקנות פסי האטה מגומי?

הצורך שלכם להגביל מהירות נסיעה בדרכים בין עירוניות מסוימות הוא ברור. האטת מהירות היא אקט המונע תאונות ומגביר את בטיחות הולכי הרגל במקום. הדבר נכון לעשותו בעיקר באזורים בהם מסתובבים ילדים אשר לא תמיד מודעים לסכנות מהכביש. גם ההתנהלות האקטיבית שלהם בגלל גילם הצעיר מהווה גורם המגדיל את הסיכוי לפגיעה בהם. אבל לא רק ילדים אלא אף מבוגרים עלולים להיפגע בנסיבות אלו. משום כך, עליכם להציב פסי האטה בשכונות מגורים צפופות, ליד מרכזים קהילתיים, מתנ"סים, בתי ספר וכדומה. ניתן למצוא פסי האטה העשויים פלסטיק , פי וי סי וגומי. 

החלטה נכונה

אם אתם מהנדסי תנועה או מומחים המחליטים על סוג  פסי ההאטה הנדרשים הרי שכדאי לכם לרכוש את אלו העשויים גומי. היתרונות שהם מביאים עימם ברורים. הם מסיביים ומיוצרים מגומי דחוס. חומרי הגלם, הינם, לרוב, צמיגים משומשים שיצאו מכלל שימוש. הם נועדו להפחתת מהירות של עד 20 קמ"ש שהיא בטיחותית להולכי הרגל. מהירות התגובה של הנהג במהירות כזאת יעילה ותמנע פגיעה בעובר את הכביש. גם הפגיעה בו, במידה ותקרה, תהיה קלה לעין ערוך מזאת הנוצרת במהירות גבוהה יותר.

קראו גם על משטח גבשושיות >>>

אביזר בטיחות

פסי האטה אלו מוגדרים כאביזרים בטיחותיים. הם מגיעים בצבעים בולטים ומותקנים בהם עיני חתול הבולטים בעת שפנסי הרכב מאירים אותם. הנהג יכול להאט די זמן לפני במטרה למנוע קפיצה חדה מדי על פסי ההאטה. כך נשמרת בטיחותו, של הנוסעים והרכב עצמו. מניחים אותם לרוחב הכביש ומעגנים אותם לאספלט או לבטון באמצעות קדיחה והברגת ברגים מתאימים. מומלץ לרכוש אותם ואביזרי בטיחות אחרים בקטגוריה אצל משווק בעל מוניטין בתחום. שירותיו כוללים ייעוץ, מחירים ותנאים נוחים, הובלה ומשלוח ועוד.