למה תיקי ילדים עולים כל כך הרבה

בחודש ספטמבר הרבה מאוד ילדים יחזרו אל המסגרות שלהם, ושם ניתן לראות את כל אלה מצוידים עם כל מיני סוגים של תיקים לילדים שבהם כל אחד שם את הציוד שלו בצורה נוחה. יש לא מעט תיקים שמיועדים לילדי הגן ותיקים שמיועדים עבור ילדי בית הספר (ראו זאת באתר טוש ילדים), ומה שניתן לראות בצורה די ברורה הוא את העלות הלא ממש קטנה של תיק, וכאן זה חשוב מאוד להבין את המקור הזה של העלות כדי לעשות רכישה חכמה.

מחיר שמייצג איכות

מחיר גבוה הוא עבור השקעה בוצעה עבור התיק, ועבור כל מוצר. זה נכון כי יש מותגים שבהם משלמים לא רק האיכות אלא גם על השם שמופיע ומייצג מותג, אולם, הרבה פעמים כאשר ייצור של תיק הוא כזה שכולל עבודה איכותית החל מהבחירה של כל החומרים ועד לחיבור של כל אלה יחדיו, הבעלים של המותג הזה גובה מחיר גבוה שממנו יש גם את ההפרש שנותר בתור רווח גדול או קטן. עלות ייצור גבוהה עולה ככל שמדובר במוצר איכותי למדי.

עמידות לאורך זמן

כל דבר שנרכוש במחיר גבוה הוא לרוב ערובה לכך שנוכל להשתמש במוצר הזה למשך של כמה שיותר זמן ללא כל מיני תקלות ובעיות שיצוצו במוצרים שעשויים מסחורה זולה, ראו דוגמא מעולה בלינק https://www.toosh-kids.com/products/black-bear?lang=h. תיק ילדים שעולה הרבה הוא קרוב לוודאי גם יהיה תיק שממנו הורים יוכלו ליהנות ובו להשתמש מבלי שרואים כי הרוכסן נהרס או כי החל קרע וירידה של הדפס בכביסה הראשונה. דגמים איכותיים הם באופן כמעט גורף יהיה גם כאלה שמגיעים עם תג מחיר שהוא אינו בין הזולים.

עיצוב מלא במחשבה

במקרים רבים הצרכנים משלמים עבור מוצר שפשוט מורכב בצורה חדשנית ו/או מלאת מחשבה ויצירה. דגמים של תיקים לילדים די חוזרים עצמם, ויש הורים שמעדיפים תיקים אחרים שלא נראים כמו כל השאר ובהם רואים כי הושקעה לא מעט מחשבה עבור יצירה של עיצוב הרבה יותר מקורי ומתוחכם. אם לא רוצים להיראות כמו כל היתר ומעדיפים ייצור ייחודי ולא כזה שנוצר בצורה המונית, משלמים יותר כדי לקבל עבודה יצירתית ומושקעת למדי.