למי כדאי לפנות כדאי להשקיע בנכס ביוון?

כדי לרכוש נכס ביוון חייבים לפנות לגורמי נדל"ן אשר משווקים דירות במדינה זו לאורך שנים רבות והם מתמקצעים בנכסים באזור זה. הם כבר מכרו בה נכסים רבים ומכירים הטב את הסביבה הגיאוגרפית ואת המיקומים השונים, על היתרונות וגם על החסרונות שלהם.

 

קניית נכס ביוון

מתווכים ישראלים שעובדים לאורך שנים רבות ביוון, יודעים היכן קיימת דרישה גבוהה לנכסים, בשכונות המובילות שנעים לחיות בהם לאור הקרבה לים ולנמל, למרכזי המסחר הנדרשים ביותר, לאוניברסיטאות ועוד. כך הם יכולים לכוון את הלקוחות הפוטנציאליים ולהציע להם כמה וכמה נכסים ספציפיים שמתאימים לדרישות של המשקיע, מבחינת גודלה של הדירה והעלות שלה.

משקיע שיגיע למתווך יווני או אחר עלול לנצל את חוסר ההבנה שלו ואת העובדה שאינו מכיר את השכונות השונות באתונה. בדרך זו הוא יכול להציע לו נכס יפהפה, אך אם הוא לא ממוקם בפריים לוקיישן ולא יהיו שוכרים שיביעו התעניינות במקום מגורים זה, אין כל כדאיות ברכישת הנכס שלא ישרת את המטרה שעבורה המשקיע מעוניין לקנות נכס.

 

מומחים לשיווק נדל"ן

עסקאות נדל"ן מבצעים רק עם גורמי שיווק אמינים בתחום הנדל"ן בחו"ל, שהמשקיע קיבל עליהם מידע מוקדם והמלצות מחברים או בני משפחה שקנו באמצעותם נכסים והם מרוצים מהתהליך שביצעו. זאת לאור העובדה שהם קנו נכס במיקום מצוין ביוון, הם מצליחים להשכיר אותו מהרכישה ללא הפסקה וגם חברת הניהול מתפקדת באופן מצוין, מתחזקת את הבית, מתאמת כל נושא עם השוכרים, מחתימה אותם על חוזים, גובה מהם כספים ומעבירה את הנתח המגיע לבעל הנכס.

בדרך זו מדובר בעסקה כדאית, הנושאת הכנסה פאסיבית חודשית ובנוסף לכך ערכו הכספי של הנכס עולה משנה לשנה.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים – חברת נדל"ן אחד על אחד.