איפה הכי כדאי למקם מראות לבית?

בכל בית חייבים שיהיו מראות. המראה תורמת הרבה מאוד לכל האווירה ולכל העיצוב של הבית כאשר בהשקעה לא ממש גדולה אפשר להנות מבית שנראה הרבה יותר נעים לעין, הרבה יותר נקי ובוהק וגם תחוש של מרחב ושל גודל.

מעבר לכך אין לשכוח את המטרה העיקרית של המראה שהיא נועדה לצורך המטרה הפונקציונאלית שלה. שנוכל לראות את עצמינו…

היכן ממקמים את המראות?

למעשה יש מקום לכמה וכמה מראות לבית. בדרך כלל בכל חדר בבית יש לנו מראות. יש את המראות החיצוניות אותן אנחנו תולים על הקיר יש את הראות הקבועות בתוך הארונות. כך יש גם את הארון בחדר האמבטיה ואת המראה המרכזית בסלון. כל מראה יש לה את התפקיד שלה ואת המטרה אשר לשמה אנחנו תולים אותה.

מראה סלונית

המראה בסלון היא המראה הכי מרשימה בבית והיא גם הראשונה אותה אנחנו רואים כאשר אנחנו נכנסים הביתה. היא גם זו שדרכה אנחנו נפרדים מעצמינו לפני שאנחנו יוצאים מהבית. ה'פיניש' האחרון, הבדיקה האחרונה 'איך אנחנו נראים' לפני שאנחנו יוצאים לרחוב, לעבודה, ללימודים או לבית הספר.

המראה הזו אמורה לתלות במקום בולט ומרכזי בסלון בצורה שהיא תחמיא לסלון ותשדרג את כל האווירה בסלון. אם המראה ממוקמת המקום הנכון היא גם תגדיל את המרחב והסלון ייראה הרבה יותר גדול ומרווח.

המראה באמבטיה

הראה בחדר האמבטיה היא מראה שצריכה להיות ממוקמת במקום בו היא לא תצבור נזקים בעקבות הלחות הגבוהה בחדר. האמת היא שמראה באמבטיה תמיד תסבול יותר מבלאי והיא תיהרס מהר יותר מכל מראה אחרת בבית אך אם היא תהיה ממוקמת במקום טוב זה לא יקרה כל כך מהר.

אתם מוזמנים לבקר באתר של מג'יק מומנס וליהנות ממגוון רחב של רהיטים ופריטים מעוצבים לבית:

http://www.magic-moments.co.il/