מתי עדיף לשכור וילת נופש לעומת צימר?

כאשר מתכננים חופשה, קיימת תמיד הדילמה באיזו מתכונת לבחור, לכמה ימים לצאת ובאיזה סוג מקום לבחור. קיימים שני סוגים עיקריים של מקומות נופש מלבד בתי מלון והם וילות נופש וצימרים. הבחירה בין השניים תלויה בגורמים רבים אשר משתנים בין אדם לאדם ובין נופש לנופש, כך שאין כאן המלצה גורפת לבחור בווילת נופש או בצימר, אלא המלצות לכאן ולכאן וכל אחד יעשה כטוב בעיניו ויבחר את המקום המתאים לו ביותר.

כיצד בוחרים מקום לחופשה?

כאשר יוצאים לחופשה, יש משהו שיכול מאוד להשפיע על ההנאה שלכם ממנה והוא כמובן המקום אליו אתם נוסעים. המקום אותו אתם שוכרים לכבוד החופשה. אז לפני שבוחרים מקום לחופשה, חשוב מאוד לשים לב מה חשוב לכם שיהיה בו, על מה אינכם מסוגלים לוותר ומה אתם לא חייבים ממש שיהיה שם. לאחר שהגדרתם את מה שאתם מחפשים, תוכלו להתחיל לחפש. האמת היא, שאנחנו ממליצים על שני סוגים של מקומות נופש – וילת נופש או צימר!

וילת נופש או צימר – מה ההבדל?

קודם כל בואו נבין מה ההבדל בין השכרת וילות נופש לצימר. אז ככה, וילת נופש היא למעשה ממש בית מגורים גדול, עם חדרי שינה מרווחים, מטבח מאובזר, חדרי רחצה ושירות גדולים וכן הלאה. לעומת זאת, הצימרים, הם יותר קטנים. אינם בנויים כמו בית מגורים אלא הם יותר מצומצמים. מכילים בדרך כלל חדר שינה אחד עם מספר מיטות, מטבח מינימאלי, חדר רחצה קטן ושטח לא גדול לתנועה. נאמר שוב, אין המלצה גורפת. יש כאלה שיבחרו בווילת נופש, כי הם רוצים גדול, מרווח או שפשוט מדובר בקבוצה גדולה של אנשים, ואחרים שיבחרו בצימר מהסיבות שלהם.