מתי נדע שצריך להחליף את המזרון שלנו?

בעידן אינטרנטי שבו ניתן לרכוש הרבה מאוד מוצרים בהינף של יד והקלדה של מספר כרטיס אשראי, ובזמנים שבהם ישנו מבחר ענקי שגורם לכל פריט להגיע בטווח מחירים מאוד זול עד הכי יקר, כל אדם יכול לבחור לעצמו מוצר חדש כמו ספות נוער נפתחות בכל רגע ורגע לרכישה. השאלה היא מתי ישנה נחיצות אמיתית עבור ההחלפה של פריט גדול כמו המזרון?

פשוט מתעוררים לא רעננים

אחת הדרכים היותר ברור להבנה כי המזרן שעליו הולכים לישון הוא כבר אינו שימושי היא ברגע בו מתעוררים לאחר שהולכים לישון די מוקדם אך עדיין לא מצליחים להתעורר רעננים. לא כל דבר קשור אל הסטרס של הנפש, ובמקרים רבים תהליך השינה הוא זה שמסייע לרפא את הכל ולהכין את האדם ליום המחר, כאשר דבר זה לא מתרחש ומרגישים לא רעננים, זה הזמן להחליף את המזרן.

מתעוררים עם כאבי גב לא נעימים

סימן היכר די מובהק עבור אנשים שאינם מאמצים את עצמם מבחינה פיזית ואף אינם רגילים לסבול מכאבים באזור הגב הוא הקימה מהמיטה בשעת הבוקר והתחושה הברורה למדי כי ישנו לפתע כאב גב. דבר זה יכול להיגרם ממזרון לא תקין, שאותו כבר יש צורך להחליף, אם בשל שהוא ישן ואם בשל העובדה כי הוא פשוט אינו מתאים.

המזרן נרכש לפני זמן רב

זה די פשוט להבין מתי מזרון נרכש על מנת להסיק כי הגיעה העת לרכוש מזרן חדש. לכל מזרון יש אחריות של לא מעט שנים, ולאחר שכבר חלפו להם כחמש שנים זה הזמן להתחיל ולבחון את הנוחיות של המזרון ואולי את הצורך לחדש לאחר שרואים כבר את הבלאי, בייחוד אם עברה תקופה של עשר שנים ומעלה ממועד הקנייה.

המזרן לא נעים לשכיבה עליו

בסופו של דבר הדרך הכי טובה להבין אם צריכים לרכוש מזרון חדש בלינק הזה היא פשוט כשהולכים לישון על גבי המזרון וחשים באופן ברור כי המזרון כבר אינו נוח כבעבר, אם בשל שקיעה באזורים מסוימים ואם בשל העובדה כי קפיץ כל שהוא מציץ ועושה את השינה ללא נעימה.