מתי עורך דין לנהיגה במהירות מופרזת יוכל לחלץ אתכם מצרה?

המאמר באדיבות עורך דין אליאס סיילס

עבירות תנועה הם למרבה הצער חלק מהחיים שלנו. כל נהג עלול להתמודד במצב כזה בו הוא נתפס על ידי שוטרי תנועה בגין עבירת תנועה כזו או אחרת. אחת העבירות המוכרות הינה נהיגה במהירות מופרזת. בכל כביש ובכל אזור יש רף מהירות המציין מהי המהירות המקסימלית שניתן לנהוג באזור. כמו כן יש אמצעי אכיפה כמו מכמונת מהירות, שוטרי תנועה, מצלמות וכן הלאה. במידה ונהג העלה הילוך והגביר את מהירות הנסיעה שלו מעבר למותר, הוא עשוי להיתפס ואז לתת על כך את הדין.

זימון לשימוע ופסילת רישיון

במידה ונהג נתפס בגין נהיגה במהירות מופרזת הוא עלול לקבל זימון לשימוע מול קצין משטרה. כמו כן הוא עלול להיענש בפסילת הרישיון למשך שלושים יום. במידה ואתם עומדים במצב כזה אתם ככל הנראה חוששים מהתוצאות ומהעונש. אינכם רוצים למצוא את עצמכם מוגבלים למשך שלושים יום, גם כל הסיטואציה של השימוע אינה נעימה לכם. כאן אתם יכולים לעזור לעצמכם וליצור קשר עם עורך דין לנהיגה במהירות מופרזת.

התמודדות מול משטרת תנועה – לא לבד

ככל שאתם ניצבים בהתמודדות מול משטרת התנועה, חשוב לזכור כי אזרחים שמייצגים את עצמם לא תמיד מצליחים בכך. הם עלולים לשלם מחיר יקר ולא למצות את האפשרויות הקיימות על מנת להקל מעל עצמם את העונש או אולי לבטל אותו כליל. כאן קיים הצורך החשוב להיות מיוצגים על ידי עורך דין תעבורה. מדובר על עורך דין לנהיגה במהירות מופרזת אשר נמצא כאן למענכם. הוא מייצג אתכם ומסייע לכם להפחית את העונש ולהקל מעליכם את ההתנהלות בכל העניין הזה. כך אתם מונעים מעצמכם נזקים ומפחיתים את העונש שיושת עליכם.