כשאומרים אבן קיסר למה מתכוונים?

אם שמעתם לא פעם שאבן קיסר היא הבחירה המועדפת על לא מעט אנשים בתהליכי שיפוץ שונים אך לא הצלחתם להבין מהי בכלל אבן קיסר ומדוע כדאי לבחור בה, חשוב מאוד שתקראו את המאמר הבא שיעניק לכם את כל המידע אודות אבן קיסר.

מהי אבן קיסר?

אבן קיסר היא אחת ההמצאות שעשו את המהפך הגדול ביותר בתחום המטבחים בכל העולם. מדובר על לוחות אבן שמיוצרים באופן מלאכותי במפעלים מיוחדים של חברת אבן קיסר שמצויים בקיבוץ שדות ים. לוחות האבן הללו נוצרו מתרכובת של קוורץ ופולימרים שונים שבסופו של התהליך יוצרים את המשטחים המרהיבים בגוונים וצורות שונים.  אחת הטעויות הנפוצות בקרב אנשים היא כאשר הם מכנים את המוצר המדובר שיש קיסר וזאת בשל העובדה שלא מדובר כלל בשיש. השיש על פי ההגדרה שלו הוא חומר טבעי שנחצב במעמקי האדמה ואילו אבן קיסר לא נחצבת אלא מיוצרת באופן מלאכותי. 

שיש בראנץ הוא הכתובת שלכם למשטחי שיש יוקרתיים

למה כדאי לבחור אבן קיסר כשיש למטבח?

לאחר שהבנתם מהו אותו אבן קיסר שכולם מדברים אליו, אתם בוודאי תוהים האם כדאי לכם לבחור באבן קיסר כמשטח העבודה במטבח שלכם. ובכן, חשוב מאוד שתבינו שממש לא משנה שאבן קיסר איננה שיש טבעי שכן, כאשר מחפשים משטח עבודה למטבח יש לקחת בחשבון שלושה גורמים: השימושיות וההתאמה של המשטח, המראה שלו והמחיר. אבן קיסר עונה על כל הדרישות הללו בצורה הטובה ביותר ועל כן היא ללא ספק יכולה להיות הבחירה המושלמת עבור כל אדם שמשפץ את המטבח שלו ומתלבט לגבי משטחי העבודה שבמטבח. בעוד ששיש טבעי יעלה לכם לא מעט, אבן קיסר תספק לכם משטח עבודה איכותי ודקורטיבי לא פחות ותעלה לכם פחות.