מה תלמדו בשיעורי אגרוף תאילנדי?

אגרוף תאילנדי הוא אמנות לחימה עתיקת יומין אשר מקורה אכן בתאילנד. האומנות כוללת בעיטות, מאבקים, התאגרפות. כל זה תוך שיפור ואימון של מיומנויות תנועה ועבודה תוך חתירה למגע ישיר בין המתאגרפים. השיטה המדוברת פותחה והשתדרגה במהלך השנים הרבות שהיא מוכרת ומשמשת.

לפתח כוח, דיוק וסיבולת

שיעורי אגרוף תאילנדי כוללים למידה ואימון תוך שימת דגש על פיתוח הכוח, שיפור הדיוק וסיבולת משתנה. שיעורים אלו עשויים להתנהל באופן אישי או קבוצתי. בהם לומדים את היסודות של ספורט הזירה. כמו כן מדייקים ומפתחים את הקואורדינציה ואת החוסן האישי. הלמידה כוללת חלקים תיאורטיים כמו גם התנסות מעשית שמטרתה תרגול ורכישת מיומנות. בדרך זו ניתן להשיג יעדים ולקדם את היכולות האישיות באופן משמעותי.

ללמוד אצל הטובים בתחום

שיעורי אגרוף כמו כל תחום לחימה והגנה עצמית מצריך מקצועיות של ממש. הווי אומר שחשוב לבחור מאמן מוסמך שמכיר את התחום ויודע כיצד לקדם את המתאמנים באופן משביע רצון. שיעורי אגרוף תאילנדי, מעבר להיותם משפרים ומקדמים, יכולים להיות שיעורים של הנאה ושיפור האמון ביכולות האישיות. כי כאשר אנו מקדמים את היכולות הפיסיות שלנו אנו גם מצעידים את המישורים האחרים של החיים שלנו קדימה. אנחנו מקרבים את עצמנו לכדי הצלחה ואמון בכישורים. שיעורי אגרוף תאילנדי תמיד יכללו מטרות ויעדים אשר אנחנו חותרים אליהם במטרה לקדם את היכולת מתוך מוטיבציה ורצון אמיתי להתקדם ולמצוא את עצמנו במקום טוב יותר מבחינת ההגנה העצמית. כך שכאשר לומדים אגרוף משלבים הנאה במהלך הלמידה, שיפור היכולות הפיסיות, הביטחון בעצמנו ויכולות שלנו, וכמובן – היכולת להגן על עצמנו ולשמור על הביטחון האישי שלנו בסיטואציות שונות של החיים. למידה משמעותית שלה השלכות נהדרות על החיים! מידע נוסף באתר טים פבל