מהו גז איוד להדברה והאם הוא מסוכן לבני אדם?

כיום לא מעט חברות הדברה מציעות ללקוחות שלהן שירות הדברה באמצעות גז איוד. אם אתם תוהים מהו אותו גז איוד, האם הוא מסוכן והאם כדאי לכם להסכים להצעה לבצע הדברה באמצעות הגז המדובר או שמא מדובר על דבר שיכול לסכן אתכם, במאמר הבא תקבלו את כל התשובות לשאלות שלכם.

 

כיצד מתבצע איוד בגז?

איוד בגז הוא שיטת הדברה שמשרתת מדבירים מקצועיים בכדי להיפטר ממזיקים שונים שבלתי אפשרי לחסל אותם בשיטות הדברה פחות אגרסיביות כגון: מזיקי עץ שנכנסים לתוך הריהוט ומטילים בו ביצים, כך שהדרך היחידה להמית אותם היא באמצעות חומר רעיל שמחדירים לתוך הרהיט, הלא הוא: גז איוד.

בעוד שהדברות לחרקים או מזיקים שונים כגון: פשפשים, קרציות, נמלים, עקרבים, נדלים ועוד ניתן לבצע באמצעות פיזור רעלים באזור חיצוני, סביב רהיטים או ריסוס בלבד, הרי שפעולת איוד מתאפיינת ברמת חדירות גבוהה של החומר לתוך השטח הנוגע ועל כן היא מאפשרת להתמודד עם התופעה בצורה מהירה היות והגז חודר לגוף החרק דרך פתחי הנשימה שלו וגורם לו למחנק תוך זמן קצר.

תהליך האיוד מתבצע ב3 שלבים: בשלב הראשון מוחדר הגז לרהיט ולאחר מכן הוא נאטם באופן הרמטי. בשלב השני נחשפים המזיקים לגז ובשלב השלישי מאווררים את הרהיט למשך מספר ימים.

 

האם זה מסוכן?

ישנם לא מעט יתרונות לגז איוד והוא יכול לחסל באופן מוחלט מזיקי עץ. יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין כי מדובר על גז מסוכן ועל כן, אם החלטתם ללכת על הדברה מעין זאת, חשוב מאוד לבצע אותה רק בצורה מקצועית על ידי חברה אמינה שיש למדבירים שבה רישיון הדברה בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה והם מומחים בתחום ההדברה בגז איוד.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – https://www.agr-non.co.il/.