מה ההבדל בין שתל שמע למכשיר שמיעה 

אתם מחפשים את מכשיר השמיעה הטוב ביותר עבורכם או עבור אדם יקר? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים בין שתל שמע ובין מכשיר שמיעה. חשוב להבין ששתי האופציות האלה טובות ולמען האמת, אין תשובה אחת נכונה מה עדיף לקנות. במקרה של שתלי שמיעה אנחנו רואים שמדובר על שתל שעובד יותר על תדירויות גבוהות ואלה הן התדירויות שדרושות להבנת הדיבור. הוא מספק שמיעה בלי כל קשר לירידה משמעותית בשמיעה לפני השתל, הוא לא דורש מאתנו אזנייה והוא עשוי לאפשר גם שמיעה של יותר צלילים סביבתיים. 

 

איזה יתרונות יש למכשירי שמיעה? 

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של מכשיר שמיעה לעומת שתל, זו העובדה שהוא עובד גם בתחום התדירויות הנמוכות. בנוסף, כמובן שניתן לנסות סוגים שונים של מכשירי שמיעה כדי לבחור את הסוג הנכון לכל אחד מאתנו, ואין כל צורך בניתוחים או בהתחייבות למכשיר מסוים. יש כאן גמישות הרבה יותר גדולה ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע אנשים רבים מעדיפים את האופציה הנוחה הזאת. 

החשיבות של ייעוץ מקצועי 

בין אם אתם חושבים על האפשרות של שתל ובין אם ברור לכם שבמקרה האישי שלכם תרצו דווקא מכשיר שמיעה, חשוב מאוד להתייעץ עם המומחים. יש לא מעט חברות מקצועיות שעוסקות לא רק במכירה של מכשירי שמיעה שונים, אלא גם בייעוץ, בהתאמה ובבדיקות שניתן לעשות לכל אדם הסובל מלקות שמיעה כזו או אחרת. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לפנות לא חברה מובילה בתחום, כי אם אתם רוצים לטפל בבעיית השמיעה שלכם, כמובן שצריך להתאים לכם את המכשיר הנכון לכם באופן אישי. תמיד מדובר על הוצאה כלכלית בעניין הזה, אך אתם לא תאמינו עד כמה מכשיר שמיעה איכותי יוכל לשפר את חיי היומיום שלכם ולכן זה מומלץ בחום. 

למידע נוסף בנושא שתל שבלול