מהי אופנה מעשית ומה לומדים בקורס?

יצא לכם לשמוע על לימודי אופנה מעשית אבל אתם לא ממש יודעים על מה מדובר? חשוב להבין: אומנם אופנה זה עניין של טעם, אך בסופו של דבר, זה מקצוע מעשי לכל דבר. אנחנו חושבים על רעיון, מפתחים אותו ובסופו של דבר הופכים אותו לפריט לבוש שאנשים אחרים עושים בו שימוש. לכן ברור מדוע אופנה מעשית זה הדבר הנכון ללמוד אם גם אתם חולמים שיום אחד תראו ברחוב אנשים שלובשים את מה שאתם עיצבתם, תכננתם ותפרתם. 

 

לימודים מעמיקים שנוגעים בנושאים שונים 

 

אם תהיתם מה לומדים במסגרת אופנה מעשית, חשוב להבין שיש לא מעט תחומים שבהם לימודים כאלה עוסקים. למשל, לומדים על תהליך של פיתוח רעיון, תדמיתנות וגזרות, לומדים על איורי אופנה וגם. לומדים כל מה שצריך לדעת על תפירה. אופנה מעשית כוללת גם התייחסות ליצירת קונספט עיצובי והתייחסות מעמיקה לשאלה איך לפתח ולדייק את הרעיונות שלנו. לבסוף, אופנה מעשית כוללת גם פרזנטציה, תכנית עסקית והפקת אופנה. לכן ברור מדוע, אם גם אתם חולמים להפוך את התחום הזה למקצוע שממנו אתם מתפרנסים, כדאי שתעשו זאת בצורה רצינית כבר בתחילת הדרך. 

 

להרשמה ולמידע נוסף על לימודי אופנה >>>

המקום הנכון ללימודי אופנה מעשית 

 

לבסוף, כאשר מדברים על אופנה מעשית צריך לקחת בחשבון גם את העובדה שיש לא מעט מקומות שבהם תוכלו ללמוד את התחום הזה. יחד עם זאת, יש מקומות מומלצים יותר מאחרים ויש מקומות שבהם הלימודים גם יהיו הרבה יותר מעשיים. לכן יש טעם לבדוק לאן בדיוק אתם פונים. האם בית הספר שאליו חשבתם להירשם הוא באמת מקום מוכר ומומלץ? והאם בית הספר שבו אתם בוחרים מציע קורסים שונים ומגוונים שקשורים כולם לתפירה ולאופנה? נסו לברר פרטים רבים ככל שניתן מראש וכך לבחור את המקום הנכון עבורכם ללימודים בתחום הזה.