מה זה טלפון מוגבר ולמי הוא מיועד?

אם אתם כבדי שמיעה ואתם רוצים לשפר את חייכם – חשוב שתדעו כי באמצעות טלפון מוגבר: אפשר לשמוע שיחות טוב יותר, ובכך לתקשר עם האנשים הקרובים בצורה קלה יותר.

בעבר, מי ששמיעתו נפגמה, לא יוכל לקיים אינטראקציה רחוקה כמו כזאת שמתרחשת דרך הטלפון. אך עם זאת כיום, רבים יכולים ליצור קשר בצורה טובה יותר באמצעות טלפונים אלחוטיים או נייחים, ובכך לחיות חיים איכותיים יותר.

אז מה זה טלפון מוגבר?

טלפון מסוג זה נועד ותוכנן עבור כבדי שמיעה. מי שישתמש בו, יוכל להנות מהגברת עוצמת הקול על פי מד db בעוד שהטלפונים מחולקים לכאלה ברמות שונות כמו צלילים נכנסים בעוצמה של 90 bd , או שניתן להנות מטלפונים בעלי עוצמת שמע בעוצמה של 40  bd  וכדומה.

טלפונים מוגברים נועדו עבור כבדי שמיעה אשר רוצים לשוחח עם אנשים קרובים בעת שמרבית הטלפונים יאפשרו שמירת 3 מספרים קבועים ואפילו קביעת שלוחה נוספת. בכך אפשר לענות לשיחות ולחייג למספרים נבחרים, גם בשימוש בטלפון נייח או נייד וגם ללא צורך בשימוש באפרכסת.

ישנם טלפונים שאפשר להשתמש בהם ללא תלות או צורך במכשיר שמיעה – מה שמשפר משמעותית את איכות החיים של המשתמש.

אז אילו טלפונים מוגברים ישנם?

כיום, ישנם מספר סוגי מכשרים חלקם אלחוטיים וחלקם נייחים. בכך אפשר למצוא טלפון מחברת DORO המספק את כול מה שצירך עבור שמיעה חדה יותר של השיחה.

ישנם מכשירים נייחים כמו אלה הידועים כדגם TF540 המצוידים בשליטה וויסות ההגברה קלים לתפעול ובעלי הגברת שמע של עד 40 bd.

וישנם טלפונים של חברת Switel המשווקת טלפונים המותאמים במיוחד עבור מי שמשתמש במכשיר שמיעה.

באמצעות בחירת המכשיר המתאים לכם ביותר – תוכלו לשמוע טוב יותר שיחות ולנהל קשרים טובים יותר עם האנשים אשר קרובים אליכם במיוחד.

את הדגמים השונים אפשר לבחור מתוך אתרי אינטרנט שנועדו לספק מכשירי שמיעה – בזמן שניתן להזמין דרך האתר את המכשיר המתאים, ללא צורך בשיחה עם נציג מכירות.

קראו עוד על: מוצרי שמיעה לחירשים